لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مردم اردن: سرما آری، گاز غصبی اسرائیلی نه

صدها اردنی با امضای طوماری، ضمن درخواست از دولت این کشور برای توقف روابط با رژیم صهیونیستی از جمله خرید گاز از این رژیم، درباره انعقاد چنین قراردادهایی به دولت امان هشدار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبراز العالم ، مردم  اردن با امضای این طومار در اینترنت، از دولت این کشور خواسته اند که در صدد یافتن جایگزین در این زمینه باشد و به هیچ وجه منابع انرژی اردن را به رژیم صهیونیستی که سرمنشاء تهدید واقعی برای ملت های منطقه است، ربط ندهد.

"رای الیوم" نوشت: در این طومار که با عنوان "اجازه انعقاد قرارداد خرید گاز دزدی ندهید"، خطاب به "عبدالله نسور" نخست وزیر اردن آمده است، از "دولت اردن به عنوان حامی امنیت کشور و مالک شرکت ملی برق می خواهیم که اجازه انعقاد قرارداد خرید گاز غصبی صهیونیست ها را ندهد؛ با خرید مستقیم و غیرمستقیم گاز از صهیونیست ها مخالفیم."

این نامه می افزاید: با خرید گاز از صهیونیست ها مخالفم زیرا اردنی هستم و به حفظ امنیت و حاکمیت ملی کشورم پایبند می باشم و نمی خواهم منابع انرژی اردن به منابع انرژی دزدیده شده توسط صهیونیست ها پیوند زده شود، با هراقدامی که به کاهش انزوای صهیونیست ها منجر شود، مخالفم.

دولت اردن ماهها پیش با شرکت آمریکایی نوبل انرژی، قراردادی برای واردات گاز طبیعی از میادین نفتی در اشغال صهیونیست ها امضا کرد

جدید ترین مطالب سایت