لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اذعان نمایندگان مجلس به زندگی ناسالم خود

بر ابر یک تحقیق تازه، نمایندگان مجلس انگلیس به طور میانگین، سبک زندگی ناسالمی دارند. در حالی که دولت انگلیس مردم را به توصیه هایی در خصوص مراقبت از خود بمباران می کند، به نظر می رسد قانونگذاران این کشور در مقابل آنها گوش شنوا ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نوشته شماره امروز روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در اینترنت، موسسه Nuffield Health که یک سازمان بهداشتی غیرانتفاعی در انگلیس است، از صد نماینده پارلمان در این زمینه نظرسنجی کرده است.

در این نظرسنجی از هر ده نفر 9 نفر یعنی 86 درصد اذعان کردند که از میزان کالری دریافتی روزانه ای که سرویس سلامت همگانی انگلیس توصیه کرده است، تجاوز کرده اند و 71 درصد از آنها4  روز در هفته پرخوری می کنند.

فقط 49 درصد سعی کرده اند در 12ماه گذشته رژیم خود را حفظ کنند. در این نظرسنجی گفته نشده است که چند نفر موفق شده اند.

دولت 2 ساعت و نیم فعالیت هوازی متوسط را در طول هفته توصیه کرده است. در این زمینه نیز فقط نیمی از نمایندگان زن پارلمان ادعا کردند که این توصیه را رعایت کرده اند. مردان کمی بهتر عمل کردند، اما 45 درصد از آنها به این هدف نرسیدند. در پاسخ به سالم یا ناسالم بودن زندگی آنها، 41 درصد از نمایندگان پارلمان گفتند، زندگی آنها ناسالم است.

در این نظرسنجی همچنین آمده است، بسیاری از نمایندگان پارلمان انگلیس مشروبات الکلی زیادی می نوشند، به اندازه کافی نمی خوابند، یا بسیاراسترس دارند، مشکلاتی که در میان زنان بیشتر ازمردان است.

21 درصد از نمایندگان زن پارلمان و 19 درصد از نمایندگان مرد از آنچه وزارت بهداشت برای مصرف هفتگی الکل توصیه کرده اند، تخطی می کنند.

22 درصد از نمایندگان کمتر از 6ساعت در روز می خوابند در حالی که بین 7 تا 9 ساعت خواب در شبانه روز توصیه شده است و تقریبا 29 درصد گفتند، دست کم 2مرتبه در هفته، میزان استرس آنها به حدی است که بر سلامت آنها تاثیر می گذارد.

جدید ترین مطالب سایت