لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

TB۲۰۰۰ نسل جدید عینکها

ژاپنی ها عینک هایی ساخته اند که با استفاده از آنها می توان به شیوه جدیدی به جهان اطراف نگاه کرد. این عینک جدید با بکارگیری برخی از نرم افزارهای موجود تلاش می کند تصویر بسیار دقیق تر و عمیق تری را به کاربران خود ارائه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شرکت ایپسون عینک جدیدی را بنام بی تی دو هزار طراحی و تولید کرده است که باید آن را نسل جدید و بزرگ عینک نامید و بکارگیری آن باعث خواهد شد نگاه جدیدی به جهان اطراف برای کاربران ایجاد شود و تحولات شگرفی هم در حوزه های صنعت تولید و علم ایجاد خواهد کرد.

TB۲۰۰۰ نسل جدید عینکها

TB۲۰۰۰ نسل جدید عینکها

این عینک جدید امسال در نمایشگاه محصولات دیجیتال توکیو به نمایش درآمد. هر لنزی از این عینک تصویر خاص خود را از آن چه که می بینیم ارائه می کند. قیمت این عینک های جدید حدود نهصد دلار اعلام شده است و شرکت ایپسون هم اعلام کرد از ماه ژوئن تاکنون موفق شده تعداد قابل توجهی از این عینک ها را بفروشد. آسایوکی ایزومی مدیر شرکت ایپسون گفت عینک جدید این شرکت با بکارگیری برخی از نرم افزارهای موجود تلاش می کند تصویر بسیار دقیق تر و عمیق تری را به کاربران خود ارائه کند که در آن جزئیات و رنگ ها با دقت و عمق بیشتری قابل مشاهده هستند.

جدید ترین مطالب سایت