فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افتخار یک داعشی به سربریدن دختر کرد

یکی از تروریستهای داعش، عکسی را از خود پس از بریدن سر یکی از دختران کرد منتشر کرده است. این عکس که اوج قساوت این گروه تروریستی در مواجهه با زنان و کودکان را نشان میدهد بطور گسترده در شبکه های اجتماعی رد و بدل میشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از العالم، انتشار این عکس با واکنشهای بسیاری در شبکه های اجتماعی همراه شده است.

افتخار یک داعشی به سربریدن دختر کرد

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی به شدت این اقدام تروریست داعشی را محکوم کرده و به لبخند و چهره معصومانه این دختر اشاره کرده است.

"احمد کواز" درباره این عکس در صفحه خود نوشته است: گویا این دختر پس از شهادت، در حال خندیدن به سرنوشت این تروریستی است که هم دنیا را از دست داده است و هم آخرت را.

احمد کواز افزود: بدون شک این دختر یکی از خواهران اهل سنت ما بود؛ تروریستهای داعش همانطور که شیعیان را می کشند، در حال کشتار اهل سنت هستند. آنان هیچ دین و مذهبی ندارند و برای هیچ قومیتی احترام و ارزش قائل نیستند.

یکی دیگر از کاربران در شبکه های اجتماعی با اشاره به نمایشی بودن حملات ائتلاف آمریکا و چند کشور عربی و غربی علیه داعش، تأکید کرد که اعضای این ائتلاف در واقع همان حامیان داعش هستند، و آنها دست اعضای این گروه تروریستی را برای کشتار زنان و کودکان و مردان بی دفاع سوریه و عراق باز گذاشته اند.

مالک القنصل هم نوشته است: داعش همان القاعده شماره 2 است که توسط آمریکا برای ضربه زدن به چهره اسلام به وجود آمده است.

کاربر دیگری به نام "فولیولیزر" هم تأکید کرده است: داعش ساخته و پرداخته آمریکا است؛ و کاملا اشکار است که آمریکا تصمیمی برای بستن پرونده تروریسم ندارد؛ به صورتیکه اوباما و دیگر مسؤولان آمریکایی از طولانی بودن این جنگ خبر می دهند.

جدید ترین مطالب سایت