لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هلاکت دهها تروریست در عراق و پیشروی ارتش سوریه در غوطه شرقی

در ادامه نبرد ارتش و نیروهای مردمی عراق با تروریست های داعش، ارتش عراق از کشته شدن ده ها عضو گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین در شمال بغداد خبر داد. از سوریه هم خبر می رسد، ارتش این کشور، کنترل چند منطقه را در غوطه شرقی نزدیک دمشق به دست گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در عملیات نیروهای عراقی در منطقه الجلام در شرق سامراء نیز 21 تن از اعضای داعش کشته شدند و4 خودروی زرهی آن ها نابود شد.در حملات هوایی به روستای سمره در جنوب استان صلاح الدین نیز32 تن از اعضای داعش کشته شدند.

هلاکت دهها تروریست در عراق و پیشروی ارتش سوریه در غوطه شرقی

نیروهای عراقی روز جمعه همچنین علاوه بر آزاد سازی کامل شهر طوز خورماتو توانستند کنترل شهرهای ربیعه و محمودیه را به دست بگیرند . نیروهای عراقی همچنین توانستند هفتاد درصد دشت نیونوا را از دست تروریست ها آزاد کنند. در دیاله هم خبرها از کشته شدن شماری از تروریست ها از جمله ابومعاد، فرد شماره 2 داعش در منطقه «جرف الصخر» در شمال بابل حکایت دارد . در سامرا بنابراعلام وزارت دفاع 19 تروریست داعش به هلاکت رسیدند و ادوات جنگی آنان منهدم شد .

از سوریه هم خبر می رسد ، ارتش این کشور، کنترل چند منطقه را در غوطه شرقی نزدیک دمشق به دست گرفت . نیروهای ارتش با گلوله باران مواضع و مخفیگاه های تروریست ها در حومه غربی دمشق و حماه نیز دهها تروریست را به هلاکت رساندند . نیروهای سوری همچنین ده ها تروریست را در کوه های قلمون در مرز لبنان به هلاکت رساندند . تروریست ها قصد داشتند با نفوذ به مناطق مختلف قلمون ، مسیرهای ارتباطی و امدادی جدیدی ایجاد کنند تا جایگزین مسیرهای از دست داده عرسال شود .

جدید ترین مطالب سایت