فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درخواست ریحانه جباری از اولیای‌دم برای بخشش

ریحانه جباری، دختری که قرار است به زودی به جرم قتل یک پزشک پای چوبه دار برود در نامه ای که مادرش در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده از اولیای دم درخواست بخشش کرد.

هموطن: در متن نامه ریحانه آمده  است: «خانواده محترم سربندی سلام. سال ها از واقعه تلخ عصر 16تیر می گذرد. روزهای بسیار سختی را می گذرانیم.

شما، خانواده ام و من. جلال سربندی، از اینکه نمی توانی فرزندت را به پدرت نشان دهی و او هم پدربزرگی ندارد که خودش را شیرین کند مرا ببخش.» ح- سربندی از اینکه تکیه گاهی نداری تا در دردوغم، او را شریک کنی، مرا ببخش.

پسر کوچک سربندی، از اینکه سال های سال را بدون پدر گذراندی و می گذرانی، مرا ببخش. همسر مهربان سربندی، از هجمه درد و غمی که داری، سخت متاسفم. مادر عزیز سربندی، هیچ کس بهتر از شما فقدان فرزند را درک نمی کند.

پس نگذارید مادر من هم به این غم دچار شود. مرا به مادرم ببخشید. او به من قول داده در صورت این بخشش، تمام مفاخر را در تالاروحدت جمع کند و آنان به شما ادای احترام کنند.

قول داده بنیادی با نام سربندی تاسیس کند که تمام زندانیان محکوم به مرگ و خانواده های آنها را مدد کند. ثواب تمام رهایی ها، حیات های دوباره، تحصیل فرزندان و تمام سروسامان گرفتن های این بنیاد به سربندی ها خواهد رسید.

به امید روزهای ظهور شادی و روشنایی. روزی که همه به آفتاب سلامی دوباره کنیم.» ریحانه جباری دوشنبه دو هفته قبل پای چوبه دار رفت و 10روز مهلت گرفت. این فرصت اکنون به پایان رسیده و ممکن است این دختر بار دیگر پای چوبه دار برود.

منبع خبر: شرق

جدید ترین مطالب سایت