فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دیدار سه جانبه جان کری، اشتون و ظریف پانزدهم اکتبر در وین

جان کری در روز پانزدهم اکتبر برای حضور در دیدار سه جانبه با حضور خانم اشتون مسئوول سیاستگذاری خارجی اتحادیه اروپا و ظریف وزیر امورخارجه ایران به عنوان بخشی از مذاکرات فراگیر هسته ای ایران، راهی وین پایتخت اتریش خواهد شد.

دیدار سه جانبه جان کری، اشتون و ظریف پانزدهم اکتبر در وین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پایگاه اینترنتی وزارت خارجه آمریکا، وزارت خارجه آمریکا از حضور جان کری در نشست سه جانبه با حضور کاترین اشتون و محمد جواد ظریف در وین در روز چهارشنبه ( پانزدهم اکتبر)  خبر داد.

در این بیانیه آمده است: جان کری در روز پانزدهم اکتبر برای حضور در دیدار سه جانبه با حضور خانم اشتون مسئوول سیاستگذاری خارجی اتحادیه اروپا و ظریف وزیر امورخارجه ایران به عنوان بخشی از مذاکرات فراگیر هسته ای ایران، راهی وین پایتخت اتریش خواهد شد.

این دیدار در ادامه دو دیدار سه جانبه ای که پیشتر در نیوریورک و در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شد  و بخشی از مذاکرات بین ایران، اتحادیه اروپا و گروه پنج به علاوه یک محسوب می شود.

در راستای آمادگی ها برای برگزاری این دیدار سه جانبه، ویلیام برنز، وندی شرمن معاونان وزیر خارجه و جیک سولیوان مشاور ارشد وزیر خارجه همراه با تیم مذاکره کننده آمریکا روز چهاردهم اکتبر دیدارهایی دوجانبه با ایران در وین برگزار خواهند کرد.

هلگا اشمید معاون مسئوول سیاستگذاری خارجی اتحادیه اروپا و تیم کارشناسان وی نیز به این مذاکرات ملحق خواهند شد. اسامی تیم مذاکره کننده آمریکا به زودی منتشر خواهد شد.

روز گذشته نیز ماری هارف سخنگوی وزارت امور خارجه، آمریکا گفت:  وزیر امور خارجه آمریکا دیداری سه جانبه با محمد جواد ظریف و  کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواهد داشت. یک روز قبل از برگزاری این اجلاس، یک دیدار دو جانبه بین ایران وآمریکا برگزار خواهد شد.

ماری هارف گفت: این یک اجلاس سه جانبه است. برگزاری دیدار دوجانبه بر عهده وزیر امور خارجه نیست بلکه برنز معاون وزیر خارجه این گفتگوها و مذاکرات را انجام خواهد داد. تمرکز این دیدار بر مذاکرات هسته ای است ولی همانطور که گفته ایم موضوعات دیگری هم هستند که مطرح می شوند .

جدید ترین مطالب سایت