لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عکسی که هیچ نشریه ای حاضربه چاپش نشد!

وقتی کنت جارکه این عکس را از یک سرباز عراقی که در جریان جنگ با کویت و در تلاش ناموفق برای بیرون آمدن از یک کامیون گرفت، تصور می کرد می تواند برای پایان دادن به جنگ موسوم به خلیج فارس تلاش کند، اما هیچ نشریه ای حاضر به انتشار این عکس نشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وقتی «کنت جارکه» این عکس را از یک سرباز عراقی که در جریان جنگ با کویت و در تلاش ناموفق برای بیرون آمدن از یک کامیون گرفت، تصور می کرد با انتشارش می تواند برای پایان دادن به جنگ و تغییر روش آمریکایی ها در جریان جنگ موسوم به خلیج تلاش کند؛ اما هیچ نشریه ای حاضر به انتشار این عکس نشد.

در آن زمان، غول های رسانه ای دنیای غرب، فضا را آنچنان در اختیار گرفته و بر طبل جنگ می کوبیدند که انتشار هر خبر یا تصویری که در فواید و مبرم بودن یورش آنها تردید ایجاد کند، اقدامی ناممکن و بر خلاف خواسته زمامداران جنگ سالار آنها بود.

عکسی که هیچ نشریه ای حاضربه چاپش نشد!

 در این تصویر سرباز عراقی که تلاش می کرد خود را از کامیونی نجات دهد موفق نشد تا اینکه پیکرش سوخت و خاکستر شد. بعد ها در مصاحبه ای در سال ۱۹۹۱ عکاس این عکس گفت: اگر ما آنقدر بزرگ هستیم که بجنگیم باید توانایی نگاه کردن به آن را نیز داشته باشیم.

جدید ترین مطالب سایت