فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش روحانی به آزادی مرزبانان

رئیس جمهوری کشورمان دقایقی پیش در توییتر ضمن تایید خبر ورود مرزبانان ایرانی به خاک کشور آن را همه مردم ایران تبریک گفت.به گزارش نامه نیوز، پس از آنکه صبح روز جمعه خبر آزادی......

واکنش روحانی به آزادی مرزبانان

اخبار سیاست خارجی - واکنش توئیتری روحانی به آزادی مرزبانان: به همه آزادی خواهان تبریک می گویم

رئیس جمهوری کشورمان دقایقی پیش در توییتر ضمن تایید خبر ورود مرزبانان ایرانی به خاک کشور آن را همه مردم ایران تبریک گفت.

به گزارش نامه نیوز، پس از آنکه صبح روز جمعه خبر آزادی مرزبانان ایرانی از سوی سخنگوی گروه جیش العدل اعلام شد تا به امروز اخبار ضد و نقیضی در خصوص صحت و صقم این خبر و وضعیت مرزبانان ایرانی منتشر شد.

رایزن فرهنگی ایرانی اما عصر روز گذشته تایید کرد که سربازان به گروه های امنیتی ایران تحویل داده شده اند. در همین حال یکی از مرزبانان به گروگان گرفته شده روز گذشته ضمن تماس با خانواده خود تاکید کرد تا امروز یکشنبه وارد ایران می شوند.

حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان نیز دقایقی پیش در پیامی در شبکه توییتر آزادی مرزبانان ایرانی را تبریک گفت و نوشت: ورود مرزبانان عزیزمان به کشور را به همه دوستان تبریک می گوییم.‬

وی همچنین این پیام را در توییتی به زبان انگلیسی نوشت: "Our dear guards arrived in Iran a few mins ago."

رئیس جمهور کشورمان همچنین ضمن تبریک آزادی مرزبانان ایرانی به همه مردم ایران و کسانی که به دنبال آزادی هستند یاد و خاطر «شهید دانایی فر» دیگر مرزبان به گروگان گرفته شده که از سوی گروه تروریستی جیش العدل به شهادت رسید را گرامی داشت.

 -------------------------------------------------

اخبار سیاست خارجی - فرمانده ناجا: برای آزادی مرزبان ها، معامله ای نبود/ فشار اجتماعی تاثیر خوبی داشت

فرمانده ناجا گفت: برای آزادی مرزبان ها، معامله ای نبوده؛ فشار اجتماعی تاثیر خوبی در این مساله داشت.

سردار اسماعیل احمدی مقدم در گفت و گو با نسیم آنلاین افزود: افزایش هزینه اجتماعی و اشراف اطلاعاتی، جیش العدل را مجبور به آزادی مرزبان ها کرد.

وی با بیان اینکه با انهدام کروهگ ریگی، گروهک های تروریستی دیگری در منطقه رشد کرد، اظهار داشت: ما هرچه مرزها را مسدود کنیم و مرزبان ها را آموزش دهیم، بدون کمک کشورهای منطقه نمی توانیم به امنیت کامل دست پیدا کنیم؛ البته شرایط امنیتی در کشورهای منطقه مناسب نیست.

جدید ترین مطالب سایت