لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مطالب فوق العاده و جالب در مورد روانشناسی رنگها و شخصیت آدمها …!!

مطالعات جدید دانشمندان و روانشناسان نشان می دهد رنگ ها در شخصیت  انسان ها و نحوه زندگی کردن افراد تاثیر می گذارد و گرایش افراد به رنگها خاص تا حد قابل توجهی با شخصیت آنها در ارتباط است.    

 

هموطن: افرادی که علاقه زیادی به رنگ سبز و گشت و گذار در طبیعت را دارند از حافظه و قدرت ذهنی خود بیشتر استفاده می کنند و دارای شخصیت خاص ومتفاوتی نسبت به سایر رنگ ها هستند.آنها معمولا مهربان و خونگرم؛ وفادار و وظیفه شناس هستند؛ این افراد خیلی رک و بی پرده حرف  می زنند.

افرادی که علاقه زیادی به رنگ قرمز دارند نماد افرادی با انرژِی زیاد و بسیار با پشتکار , موفق و پرتلاش میباشند که همیشه آماده نبرد با مشکلات هستند .بررسی  ها نشان می دهند؛ این افراد دارای زندگی همواره هدف دار و با برنامه هستند.کسانی که عاشق رنگ قرمز هستند به معنی واقعی کلمه اهل خانواده و زندگی کردن هستند یعنی از تک تک لحظات زندگی شان استفاده بهینه می کنند. افرادی که به رنگ نارنجی علاقه دارند هم خصوصیاتی شبیه به این دارند .

افرادی که رنگ بنفش را دوست دارند افراد مسئولیت پذیری هستند و پوشیدن لباس هایی به رنگ بنفش باعث می شود تا خستگی و کسالت در طول روز کمتر به سراغ آنها بیاید و این گونه افراد بسیار پرجنب وجوش هستند و علاقه دارند تا مسئله های پیچیده در طول زندگی شان را خودشان به تنهایی حل کنند.

وقتی فردی صورتی را به دیگر رنگ ها ترجیح می دهد یعنی معمولا بیشتر اوقات نگران و دلواپس دیگران است، البته این ویژگی فرد را شبیه فرشته ها می کند اما صورتی ها باید بدانند بیشتر باید به کارهای خود توجه کنند تا بتوانند در زندگی پیشرفت کنند.

رنگ آبی مورد نظر افرادی است که همواره سعی میکنند از دردسر ومشکلات زندگی دوری کنند. این افراد شخصیت بسیار محافطه کارانه ای دارند و دنبال یک زندگی ثابت و بدون هیجان هستند که تهدید و ریسکی درآن نباشد و و همواره آرام باشند.دوست داشتن آبی کم رنگ نشان دهنده این است که فرد دوست دارد همه چیز روی نظم و ترتیب باشد، هر چقدر آبی تیره تر باشد نشان دهنده افسرده تربودن فرد است.

همچنین رنگ زرد باعث می شود تا نوزادان تیزهوش شوند و روانشناسان به مادران توصیه می کنند تا از رنگ زرد زیاد برای نوزادان و کودکان خود لباس فراهم کنند زیرا رنگ زرد ارتباط مستقیمی با ناحیه فعال و تفکر مغز دارد و چشم با دیدن رنگ زرد به مغز فرمان می دهد تا عاقلانه تر و منطقی تر تصمیم بگیرد.

کسانی که سفید را بیشتر از هر رنگ دیگری دوست دارند معمولا افرادی منظم، مرتب و منطقی هستند و احتمالا در زندگی آن ها درهم ریختگی زیادی دیده  نمی شود. اگر فرد مسنی این رنگ را دوست داشته باشد می تواند نشان دهنده آرزوی کمال و ایده های ناممکن او باشد و شاید نشانه این که به دنبال بازیافتن جوانی و طراوت از دست رفته است.

افرادی که مشکی را به عنوان رنگ محبوب خود انتخاب می  کنند معمولا روحیه ای حساس و هنرمند دارند. هرچند این افراد چندان درون  نگر نیستند ولی به تمام جزئیات زندگی شان توجه می کنند و به راحتی با دیگران شریک نمی شوند و شکاک هم هستند.

جدید ترین مطالب سایت