فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری مظنونان قتل نوعروس

پرونده قتل نوعروس رودسري با دستگيري چند مظنون از سوي پليس آگاهي روند تازه يي به خود گرفت.

هموطن: قرار بود مرضيه 26 ساله همزمان با عيد غدير خود را در لباس عروسي ببيند اما قاتل سرنوشتي شوم براي او رقم زد.

15 مهرماه امسال و پس از تماس هاي محلي ماموران كلانتري شهرستان رودسر در جريان وقوع يك فقره قتل در يكي از مجتمع هاي تحت نظارت بهزيستي در منطقه رحيم آباد اين شهرستان قرار گرفتند و به سرعت خود را به محل حادثه رساندند.

ماموران با حضور در محل جنايت با جسد دختري مواجه شدند و به دليل حساسيت موضوع مراتب را به پليس آگاهي استان گيلان اطلاع دادند. به اين ترتيب به سرعت تيمي از كارآگاهان زبده در محل حادثه حاضر شدند.

در بررسي هاي اوليه پليس آگاهي مشخص شد هويت مقتول مرضيه 26 ساله از كاركنان مجتمع تحت نظارت بهزيستي است كه بعد از ساعت كاري به قتل رسيده است. در ادامه رسيدگي به پرونده براي مشخص شدن علت مرگ دختر 26 ساله دستور انتقال جسد به پزشكي قانوني صادر شد. دختري كه قرار بود همزمان با عيد غدير شاهد برپايي مراسم عروسي خود باشد اما اكنون خانواده اش چشم انتظار دستگيري قاتل او هستند.

به گفته سرهنگ كريمي، رييس پليس آگاهي استان گيلان پس از انتقال جسد به پزشكي قانوني و انجام تحقيقات لازم، سرنخ هاي اوليه به دست ماموران افتاد كه پيگيري آنها به دستگيري چند مظنون در ارتباط با اين پرونده انجاميد. بازجويي ها از متهمان اين پرونده همچنان ادامه دارد و پليس اميدوار است با اعتراف متهمان در چند روز آينده پرده از راز اين جنايت برداشته شود.

منبع خبر: اعتماد

جدید ترین مطالب سایت