لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"بهترین کار این است که آمریکا و دوستانش به داعش کمک نکنند"

رئیس مجلس شورای اسلامی درحاشیه نشست مجمع بین المجالس جهانی درگفتگو با شبکه تلویزیونی سی ان ان، تاکید کرد: قدرت های بزرگ و برخی کشورهای منطقه مسئول به وجود آمدن گروهک تروریستی داعش هستند.

لاریجانی گفت: داعش گروهی نیست که خود به خود ایجاد شده باشد، ما باید به ریشه های اصلی شکل گیری آن توجه کنیم و بدانیم که قدرت های بزرگ و برخی از کشورهای منطقه مسئول ایجاد این بحران هستند.

رئیس مجلس با انتقاد از حملات نمایشی ائتلاف آمریکایی برضد تکفیری های داعش اظهار داشت : این گروه با حملات هوایی محدود نابود نمی شوند.

علی لاریجانی با بیان اینکه نیروهای عراقی، اعم از شیعه، سنی و کرد و همچنین ارتش سوریه توان کافی برای مبارزه با تکفیری های داعش را دارند، تصریح کرد : بهترین کاری که آمریکا می تواند انجام دهد، این است که از حمایت مالی و تسلیحاتی دوستانش در منطقه از تروریستها جلوگیری کند.

"بهترین کار این است که آمریکا و دوستانش به داعش کمک نکنند"

رئیس مجلس همچنین درپاسخ به سوالی درباره روند مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 و احتمال دستیابی به توافق تا سوم آذر،  گفت: دستیابی به توافق ممکن است مشروط بر اینکه دو طرف دراین باره به اندازه کافی جدی باشند.

آقای لاریجانی در خصوص نتایج شکست مذاکرات هم گفت: «فکر نمی کنم این موضوع چندان به نفع آمریکایی ها باشد، زیرا در آنصورت آن ها فرصت رسیدن به دستاوردی دیپلماتیک را از دست داده اندو قطعا ضررهایی هم متوجه بقیه کشورها خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین روز سفر خود به سوئیس  با همتایان خود از کویت، پاکستان و الجزایر جداگانه دیدار و درباره مسائل منطقه ای و بین المللی گفتگو کرد.

منبع خبر: خبرفارسی

جدید ترین مطالب سایت