لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

راه اندازی شبکه مستقل آذری زبان در آینده نزدیک

عزت الله ضرغامی که به دعوت وزیر ارتباطات و فن آوری پیشرفته جمهوری آذربایجان به این کشور سفر کرده است، امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی گفت:به زودی شبکه مستقل تلویزیونی به زبان آذری و با رویکرد فرهنگی، هنری و اجتماعی راه اندازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا وسیمای کشورمان که به دعوت وزیرارتباطات و فن آوری پیشرفته جمهوری آذربایجان به این کشور سفر کرده است، امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی و رادیو- تلویزیونی به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

آقای ضرغامی با اشاره به استقبال کم نظیر مردم آذربایجان از پخش سریال های ایرانی در این کشور گفت: به زودی شبکه مستقل تلویزیونی به زبان آذری و با رویکرد فرهنگی، هنری و اجتماعی راه اندازی خواهد شد این شبکه بستر مناسبی برای پخش انواع فیلم، سریال، مستند، انیمیشن و گزارش های علمی، آموزشی و خبری خواهد بود.  

ضرغامی سطح همکاری های اقتصادی و فرهنگی بین دو کشور را بسیار خوب و کم نظیر توصیف کرد و افزود: در نشست با وزیر اقتصاد و صنعت و رئیس کمیسیون همکاری های مشترک، قرار شد برنامه ریزی مستقلی برای انعکاس این همکاری ها در دو کشور انجام شود.

ضرغامی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد پخش برنامه های آذربایجان در این شبکه گفت: شبکه جدیدی با اولویت و براساس ضوابط نظارتی خود تولیدات فرهنگی، هنری هنرمندان آذری را پخش خواهد کرد.  

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به ملاقات های انجام شده با وزراء و مقام های ارشد اقتصادی، فرهنگی و دینی افزود: دیدگاه مسئولان جمهوری آذربایجان در همه بخش ها توجه به حفظ استقلال و هویت فرهنگی و ملی است و از هرگونه تعامل در جهت جلوگیری از نفوذ فرهنگ غرب و تخریب فرهنگ و تمدن ملی خود استقبال می کنند. در این زمینه دو کشور همکاری های سازنده ای باهم خواهند داشت.  

رئیس رسانه ملی تذکری نیز به رسانه های آذربایجان در مورد ضرورت حفظ وحدت و تقویت روابط حسنه دو کشور داد و خاطرنشان کرد: من به عنوان همکار شما توصیه می کنم از برجسته کردن موضوعات فرعی و حاشیه ای و بعضاً نادرست و بی پایه خودداری کنید و اخبار و گزارش های مثبت و سازنده بین دو کشور را محور اطلاع رسانی خود قرار دهید، این رویکرد در جهت منافع ملی دو کشور خواهد بود.

جدید ترین مطالب سایت