فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پروفسور سمیعی جراح مغز و اعصاب جهان شد

افتخاری دیگر توسط پرفسور سمیعی برای جامعه علمی ایران آفریده شد...

هموطنآكادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان، جایزه سال 2014 این آكادمی با عنوان Golden Neuron Award را به چهره ماندگار پزشكی ایران و جهان، پرفسور مجید سمیعی اعطاء كرد.

 آكادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان، پروفسور مجید سمیعی، چهره ماندگار پزشكی ایران و جهان را به عنوان برترین دانشمند و جراح مغز و اعصاب جهان و برنده جایزه این آكادمی در سال 2014 انتخاب كرد.

این جایزه طی یك مراسم رسمی امروز 11 اكتبر سال 2014 میلادی، در شهر وین و با حضور مقامات رسمی كشور اتریش و اساتید طراز اول جهان در رشته جراحی مغز و اعصاب به پروفسور مجید سمیعی اعطاء شد.

ماه گذشته نیز طی یك مراسم رسمی نشان علمی كشور قزاقستان و استادی افتخاری دانشگاه آستارا خان به پروفسور سمیعی اعطاء شد و از وی برای آموزش جراحان مغز و اعصاب این كشور دعوت به عمل آمد.

پروفسور مجید سمیعی پرافتخارترین جراح ایرانی است كه ده ها جایزه و مدال علمی بین المللی را در زمینه گسترش مرزهای دانش در حیطه علوم مغز اعصاب به دست آورده است.

پروفسور سمیعی در سال 2013 نیز از سوی نشریه معتبر ورلد نوروسرجری به عنوان برترین جراح مغز اعصاب جهان در سال 2013 انتخاب شد و در شماره ویژه این نشریه كه به مناسبت انتخاب این جراح ایرانی به عنوان جراح برتر جهان در سال 2013 انتشار یافت، ده ها استاد و جراح طراز اول جهانی در خصوص خدمات شایان توجه وی به رشته جراحی مغز و اعصاب مقالات متعددی را به چاپ رساندند.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت