لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اسید پاشی مردانه ای که دلیل آن معلوم نیست!

مصدوم بعد از انجام اقدامات درمانی به کارآگاهان گفت: «ساعت23 روز حادثه در حال ورود به منزل بودم که شخصی از پشت سر من را صدا زد...

هموطن: مردی دیگر نیز به اتهام اسیدپاشی در تهران بازداشت شد. ساعت 2بامداد روز 12اردیبهشت وقوع اسیدپاشی به کلانتری کیانشهر اعلام و با حضور ماموران در محل مشخص شد جوانی 23 ساله به نام «صادق» از ناحیه سر و صورت مورد اسیدپاشی قرار گرفته است.

مصدوم بعد از انجام اقدامات درمانی به کارآگاهان گفت: «ساعت23 روز حادثه در حال ورود به منزل بودم که شخصی از پشت سر من را صدا زد.

وقتی برگشتم موتورسوار نقابداری را مشاهده کردم که به من گفت «بگیر» و ناگهان به سر، صورت و دست من اسید پاشید.»

صادق در پاسخ به سوال کارآگاهان درباره اینکه با شخصی اختلاف و مشکلی داشته یا تهدید شده بوده، گفت به هیچ کس مشکوک نیست.

کارآگاهان با توجه به اینکه متهم سوار بر موتور بوده و هنگام اسیدپاشی تعادل نداشته این احتمال را مطرح کردند که اسید روی خودش هم ریخته و مجروح شده باشد به همین دلیل از بیمارستان ها استعلام گرفتند و مشخص شد جوانی 25 ساله به نام «حمیدرضا» ساعتی بعد از اسیدپاشی در حالی که دست و صورتش با اسید سوخته به بیمارستان مراجعه و ادعا کرده بود حین کار مجروح شده است.

صادق وقتی اسم «حمیدرضا» را شنید او را شناخت و گفت این جوان نیز از ساکنان کیانشهر است اما هیچ مشکلی با هم ندارند.

کارآگاهان سرانجام به محل سکونت حمیدرضا رفتند و او را سه روز قبل دستگیر کردند.

حمیدرضا در اظهارات اولیه منکر اسیدپاشی شد و ادعا کرد حین تلاش برای بازکردن انسداد لوله با اسید مجروح شده است. این جوان در ادامه تحقیقات به اسیدپاشی روی صادق اعتراف کرد و گفت: «اسید را از مغازه ای خریدم. شب حادثه منتظر ماندم تا صادق از مغازه اش که مغازه تعمیرات و فروش گوشی تلفن همراه است، خارج شود.

سپس در حالی که نقاب به صورت داشتم او را تعقیب کردم تا اینکه در نهایت به او مقابل خانه اش اسید پاشیدم. بعد از آن به مغازه پدرم رفتم و در آنجا با وجود استفاده از نقاب متوجه عمق سوختگی روی صورت خودم شدم. بسیار ترسیده بودم و بلافاصله با آژانس به بیمارستان رفتم.»

سرهنگ آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، درباره این پرونده گفت: «متهم تاکنون درخصوص علت و انگیزه واقعی جنایت اظهارات متفاوت و بعضا متناقضی را بیان کرده است و در حال حاضر تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه واقعی جنایت در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته است.»

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت