لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سه رنگ رژ لب که هر خانمی باید داشته باشد

به عنوان یک نویسنده  ی زیبایی باید بگم رژ لب و برق لب از مجبوب  ترین لوازم آرایشی هستند. خبر خوب برای شما اینکه این سه رنگ به هر خانمی می آید بنابراین حتما آن را در لوازم آرایش خود داشته باشید.

هموطن: جیل پیرکیا (Jill Percia) نویسنده ی Women’s Health در مورد چند رنگ رژ لب که به هر خانمی می آید توضیح می دهد.

به عنوان یک نویسنده  ی زیبایی باید بگم رژ لب و برق لب از مجبوب  ترین لوازم آرایشی هستند. خبر خوب برای شما اینکه این سه رنگ به هر خانمی می آید بنابراین حتما آن را در لوازم آرایش خود داشته باشید.

رنگ خامه ای خنثی : 

این رنگ یکی از رنگ های متداولی است که همیشه توصیه می کنم. همچنین این نوع رژ به چشمان مشکی نیز خیلی می آید و از این رو من همیشه از آن استفاده می کنم. من معمولا ازMAC Cosmetics Crème D'Nude  و Crème Cup استفاده می کنم. هر دو آنها کم رنگ هستند و به ترتیب طیفی از هلویی و صورتی دارند و با زدن آنها صورت شما بی روح به نظر نمی آیید.

سه رنگ رژ لب که هر خانمی باید داشته باشد

قرمز مات : 

اگر قرار باشد تنها از یک لوازم آرایشی استفاده کنی آن باید یک رژ لب روشن باشد. رنگ قرمز رژ لب حتی اگر آرایش دیگری نداشته باشید به صورتتان شادابی می بخشد. من از رژ لب NARS Dragon Girl Velvet Matte Lip Pencil  استفاده می کنم که خیلی ملایم است و لب را خشک یا کوچک نمی کند. همچنین این رژ لب کمی طیف صورتی رنگ نیز دارد تا از مد افتاده به نظر نیایید.

سه رنگ رژ لب که هر خانمی باید داشته باشد

رنگ توتی براق

یکی دیگر از رنگهایی که هر خانمی باید داشته باشد یک رژ لب به رنگ توتی براق است. این رنگ رژ لب پوست شما را بازتر نشان می دهد.

سه رنگ رژ لب که هر خانمی باید داشته باشد 

منبع خبر: گروه سبک زندگی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت