لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تاکید ایران بر ادامه کمک به مقاومت فلسطین

نماینده مقام معظم رهبری در دیدار رمضان عبدالله گفت: جنایات گروهک بعثی ، تکفیری داعش در عراق و سوریه موجب توجه دوباره جهانیان به گفتمان اسلام ناب طراحی شده از سوی امام خمینی(ره) با محوریت وحدت وهمدلی همه مذاهب اسلامی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از دبیرخانه شورا، علی شمخانی در این دیدار با تجلیل از تلاش رزمندگان مقاومت و ایستادگی مردم غزه و کرانه باختری مقابل رژیم صهیونیستی، پیروزی تحسین برانگیز مقاومت در جنگ 51 روزه را حاصل پایبندی به آرمان فلسطین و فداکاری در برابر زیاده خواهی رژیم صهیونیستی دانست.

دبیر شورای عالی امنیت ملی بر حمایت قاطع ایران از مقاومت و ملت مظلوم فلسطین و تداوم ارسال کمک های غذایی و دارویی به مردم غزه تاکید کرد و افزود: بازسازی غزه و ارتقای توان دفاعی مقابل حملات رژیم کودک کش در دستورکار ایران قرار دارد.

تاکید ایران بر ادامه کمک به مقاومت فلسطین

وی با انتقاد از عملی نشدن وعده های کمک مالی برای جبران خرابی های ناشی از بمباران های رژیم صهیونیستی در گذشته، نهادهای بین المللی را در جلوگیری نکردن از گسترش خرابی ها و کشتار مردم بی دفاع مقصر دانست.

شمخانی حمایت گسترده و جهانی ملت های مختلف از مردم غزه را حاصل روشن شدن ماهیت اشغالگری صهیونیست ها و رسوایی اهداف نظام سلطه در حمایت از آن دانست و تصریح کرد: کشورهایی که آشکار و پنهان با این رژیم همکاری می کنند نزد افکارعمومی جهانی مورد تنفر واقع می شوند.

وی با تبیین اهداف واقعی نظام سلطه در ایجاد و راهبری گروه های تروریستی افزود: درگیر کردن منابع انسانی، اقتصادی و دفاعی کشورهای اسلامی برای انحراف از توجه جهان اسلام به مسئله فلسطین و گسترش اختلافات برای تامین امنیت سرزمین های اشغالی، پشت پرده شکل گیری گروه های تروریستی تکفیری است.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به برخی اقدامات مشکوک که با هدف زمینه سازی برای حضور گسترده نیروهای فرامنطقه ای به بهانه مبارزه با تروریسم در جریان است گفت: ما ضمن آنکه به دقت و با حساسیت رفتار و اقدامات غیرسازنده برخی کشورهای منطقه و غربی را پیگیری می کنیم، بر موضع اصولی خود درخصوص ضرورت توجه به منافع منطقه ای و تلاش برای ایجاد امنیت پایدار با استفاده از ظرفیت های بومی تاکید می کنیم.

وی با غیرموثر و نمایشی عنوان کردن اقدامات ائتلاف به اصطلاح ضدتروریسم، بر تداوم حمایت همه جانبه ایران از دولتهای عراق و سوریه برای مبارزه با تروریسم تاکید کرد و افزود: گروهک های تکفیری به نام حمایت از اهل سنت، بیشترین لطمات مادی و انسانی را متوجه برادران و خواهران اهل سنت در کشورهای سوریه و عراق کرده اند.

رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار با قدردانی از حمایات رهبری، دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین به تجربه های متعدد درباره پایبند نبودن رژیم صهیونیستی به وعده ها و پیمان های آتش بس اشاره و بر آمادگی هرچه بیشتر گروه های مقاومت برای مقابله با تجاوز رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

وی افزود: اعتقاد داریم که اراده ملت ما و مقاومت مان از اراده خداوند گرفته شده است و اسرائیل عملا وزن و اعتباری در برابر ما و ملت های آزاده جهان ندارد.

جدید ترین مطالب سایت