فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شیرزنی که عکس پادشاه را در دادگاه پاره کرد

مریم الخواجه فعال حقوقی بحرینی از شجاعت زینب الخواجه خواهرش در دادگاه رژیم آل خلیفه سخن گفت.

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" زینب الخواجه در دادگاه گفت: من دختر مردی آزاده و شجاعم، مادرم مرا آزاد به دنیا آورد، پسرم آزاد متولد خواهد شد؛ حتی اگر در زندان های شما به دنیا بیاید.

زینب الخواجه، دختر عبدالهادی الخواجه فعال حقوقی و وکیل سرشناس بحرینی، برای رسیدگی به وضعیت پدرش که در زندان دست به اعتصاب غذا زده است، ماه گذشته وارد بحرین شد.

وی که پیش تربه طورغیابی محاکمه و لغو تابعیت شده بود؛ در بدو ورود بازداشت شد.

شیرزنی که عکس پادشاه را در دادگاه پاره کرد

زینب الخواجه در دادگاه گفت: نه فقط حق، بلکه مسؤولیت من به عنوان یک انسان آزاد، اعتراض به ظلم و ظالم است و من به این حق پایبندم و به این مسؤولیت افتخار می کنم.

زینب الخواجه به تخریب اموال وزارت کشور(پاره کردن تصویر پادشاه) هم متهم است.

بحرین از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل  خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.

نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به سپر جزیره نیز در این راه به رژیم بحرین کمک می کنند.

در این مدت، صدها نفر شهید و زخمی شده  یا به زندان افتاده و شکنجه شده  اند.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار بسیاری از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندان های طولانی  مدت محکوم کرده است، ولی با همه این اقدامات، جنبش مردم بحرین برای دستیابی به خواسته های خود همچنان ادامه دارد و آنها با برپایی تظاهرات خواهان برآورده شدن این خواسته ها هستند.

جدید ترین مطالب سایت