لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عقب‌نشینی ۴ کیلومتری داعش از کوبانی

برای دومین روز متوالی ناکامی گروه تروریستی تکفیری «داعش» در شهر «عین العرب» ادامه یافت، تا این گروه تروریستی نه تنها نتواند، پیشرویی را در این شهر محقق کنند، بلکه از بخشی از مناطق تحت تصرف خود نیز عقب نشینی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازفارس، نیروهای ائتلاف بین المللی موسوم به ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا امروزچهارشنبه 8 حمله جدید علیه مواضع گروه تروریستی تکفیری داعش درشهرعین العرب یا همان کوبانی، در ریف شمالی حلب انجام داده و با هدف گرفتن آنها، این مواضع را منهدم کردند.

هموطن: این درحالی است که جدیدترین گزارش های میدانی ازعین العرب حکایت از آن دارد که از شدت درگیری ها درمحورهای مختلف این شهر کاسته شده و برخی محورها شاهد عقب نشینی عناصرتروریستی تکفیری داعش از مناطقی بود که طی چند روز اخیر آن را تصرف کرده بودند.

در این ارتباط یک منبع میدانی کُرد تاکید کرد که عناصر تکفیری داعش امروز چهارشنبه مجبور شدند، در محور غربی شهر عین العرب 4 کیلومتر از مواضعی که تصرف کرده بودند، عقب نشینی کنند.

این منابع در ادامه افزودند: مبارزان کُرد همچنین موفق شدند، در محور شرقی پیشروی هایی را محقق کنند و هم اکنون درحال گشت زنی و پاکسازی مناطقی هستند که آن را آزاد کرده اند و عمدتا در نزدیکی مربع امنیتی قرار دارد.

درهمین راستا محورهای سوق الهال و غرب مربع امنیتی و خیابان 48 و محور جنوبی و جنوب شرقی و غربی شهر عین العرب در منطقه رادیو و تلویزیون شاهد درگیری های شدید و سخت بین رزمندگان کُرد و عناصر داعش بود که هلاکت شماری از عناصر تکفیری داعش را به همراه داشت.

این درحالی است که یک منبع میدانی کُرد اعلام کرد که حملات نیروهای ائتلاف بین المللی علیه مواضع داعش در عین العرب دست کم 50 کشته در صفوف این گروه تروریستی برجا گذاشت.

جدید ترین مطالب سایت