لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تظاهرات دهها هزار نفری ضد دولتی در انگلیس

دهها هزار نفر از مردم انگلیس در اعتراض به کاهش حقوق و دستمزد و کاهش بودجه عمومی، در لندن، پایتخت این کشور تظاهرات کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه، برگزار کنندگان این تظاهرات که از کنگره اتحادیه های صنفی (تی یو سی) ، متشکل از اتحادیه های صنفی بزرگ انگلیس بودند، شمار شرکت کنندگان در این تظاهرات را حدود 80 هزار نفر برآورد کردند که در حاشیه رود تیمز تجمع کرده بودند.

در این تظاهرات با عنوان «دستمزدها در انگلیس باید افزایش یابد» از دولت خواسته شد، برای افزایش دستمزدها در هر بخش دولتی و خصوصی اقدام کند.

تظاهر کنندگان گفتند، حقوق و دستمزدها از سال 2008 پنجاه پوند کاهش یافته است.

کیت مارتین ، کارگر 49 ساله گفت :«این بدترین چیزی است که من تاکنون دیده ام. در سه یا چهار سال گذشته همه در حوزه خدمات عمومی زیر فشار قرار گرفته اند و حقوق من 25 درصد کاهش یافته است و دولت هنوز سرگرم صرفه جویی و پس انداز کردن پولی است که باید پس انداز کند.»

آموزگاران ، پرستاران ، ماموران آتش نشانی ، پزشکان و کارکنان موزه جزو کسانی بودند که در این تظاهرات به نشانه اعتراض بر سوت های خود می دمیدند.

مت راک ، رئیس اتحادیه ادارات آتش نشانی گفت :«این بدترین کاهش دستمزدها در تاریخ خدمت ما بوده است. ما شاهد حذف 5000 شغل در آتش نشانی بوده ایم و 39 ایستگاه آتش نشانی نیز تعطیل شده و 65 ماشین آتش نشانی کنار گذاشته شده است و حقوق بازنشستگی ما در حال از بین رفتن است.»

برخی تظاهر کنندگان نیز لباس هایی برتن داشتند که روی آنها نوشته شده بود، «خدمات بهداشت ملی ما را نجات دهید». برخی نیز خواستار آن بودند که «انگل های فوق ثروتمند مالیات های خود را بپردازند».

جدید ترین مطالب سایت