فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عجیب ترین محل برای قلب یک نوزاد

یک زن هندی نوزادی به دنیا آورد که قلب او خارج از بدنش قرار دارد،این نوزادمبتلا به یک ناهنجاری شدید و نادر اکتوپی قلبی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، «پریانکال پال» زن جوان 24 ساله هندی برای زایمان به بیمارستان منتقل شد؛ نوزادی که به دنیا آورد مبتلا به یک ناهنجاری شدید و نادر اکتوپی قلبی است؛ قلب وی بیرون از بدن قرار گرفته بود.

به گفته پزشکان زنده ماندن نوزادانی با این نوع بیماری یک درمیلیون است، در واقع 90درصد این نوزادان بعد از به دنیا آمدن یا پس از سه روز می میرند و شانس زنده ماندن آنها بسیار کم است، بیشترین مرگ و میر پس از عفونت، هیپوکسمی یا نارسایی رخ می دهد.

عجیب ترین محل برای قلب یک نوزاد

عجیب ترین محل برای قلب یک نوزاد

با این حال این کودک پس از هفت روز و بدون مراقبت های لازم هنوز زنده است.

زن جوان نوزاد را به خانه برده و در گهواره گذاشته است؛ درآمد این خانواده روزی 3.6 یورو است و قادر به بستری کردن نوزاد نیستند چه رسد به اینکه بخواهند هزینه عمل جراحی نوزاد را در یک کلینیک خصوصی پرداخت کنند، در صورتی که نوزاد باید تحت نظر باشد.

پدر نوزاد که یک کارگر 30 ساله است گفت: این اولین فرزند ماست اما ما نمی توانیم مخارج درمان او را پرداخت کنیم؛ ما فقیر هستیم، حتی قادر نیستیم دو وعده غذای روزانه را تهیه کنیم در صورتی که پزشکان گفته اند باید پسرمان را به بیمارستان منتقل کنیم؛ فقط کمک های دولت می تواند به ما کمک کند.

جدید ترین مطالب سایت