لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پرستار ایتالیایی که با بیماران مرده سلفی گرفته بود، متهم به قتل شد

رسانه های ایتالیا گزارش می دهند که یک پرستار ایتالیایی که با بیماران مرده عکس گرفته بود، به قتل یکی از آنها متهم شده است و ممکن است در قتل چندین بیمار دیگر هم دخیل بوده باشد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه دانیلا پوگیالی ۴۲ ساله، پس از اینکه کالبدشکافی یک زن ۷۸ ساله که تحت مراقبت او بود، میزان های خطرناک پتاسیم را در سیستم او نشان داد، دستگیر شد.

از آن هنگام جزئیات این پرونده به همراه عکس هایی از این پرستار موطلایی در شات هایی شبیه عکس های تعطیلات و لبخندزنان در کنار بیماران ظاهرا مرده، به تدریج نشت کرده است.

بیمارستان اومبرتوی اول در شهر لوگو در شمال ایتالیا پس از آشکار شدن این موضوع که در طول یک دوره سه ماهه ۳۸ بیمار از ۸۶ بیمار تحت نظر او مرده اند، در حالیکه میانگین شمار مرگ و بیمارها هنگام شیفت های همکارانش ۱۰ نفر بوده است، به تحقیق در این باره پرداخت.

بر اساس این گزارش ها پوگیالی که گفته می شود رابطه بدی با دیگران در بخش داشته است، متهم به تزریق دوز بالای پتاسیم به بیماران «آزارنده» است.

پتاسیم می تواند باعث توقف قلب شود و یکی از ترکیباتی است که در تزریقات کشنده برای اعدام محکومان در ایالات متحده به کار می رود.

پلیس که این پرستار را در ۹ اکتبر دستگیر کرد، می گوید او تنها کسی است می توانست به این بیمار ۷۸ ساله پتاسیم تزریق کرده باشد. اما ثابت کردن این موضوع که دیگر بیمارانی که در طی این مدت مرده اند به همین شیوه کشته اند مشکل است، چرا که پتاسیم در طول چند روز از جریان خون محو می شود.

پوگیالی ارتکاب قتل را انکار می کند و می گوید برای او پاپوش دوخته  اند، از همکارانش خواسته بود که در کنار بیمارانی که به تازگی مرده بودند، از او عکس بگیرند.

همچنین گزارش شده است که او درست پیش از تمام شدن شیفتش به طور مغرضانه به بیماران مسهل می داد تا باعث دردسر پرستارانی شود که بخش را از او تحویل می گرفتند.

منبع خبر: همشهری

جدید ترین مطالب سایت