فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برف اردبیل را تعطیل کرد/ غافلگیری مسافران در شمال

بارش شدید باران و برف مدارس ارومیه، اردبیل، نوشهر و چالوس را امروز تعطیل کرد. اداره کل روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد به علت بارش شدید باران و برف تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان ارومیه امروز تعطیل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بدنبال بارش شدید باران در اردبیل که از دیروز شروع شده ، امروز نیز بارش برف به شدت ادامه دارد. بر هیمن اساس اداره کل روابط عمومی آموزش و پرورش اردبیل مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی در برخی مناطق استان را تعطیل اعلام کرد.  اداره کل روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد به علت بارش شدید باران و برف تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان ارومیه امروز تعطیل است.

رئیس آموزشکده فنی شهید بهشتی ارومیه گفت: کلاس های این آموزشکده به علت بارش شدید باران امروز تعطیل است .

بارش شدید برف در محور ارتباطی اسالم در استان گیلان به خلخال در استان اردبیل، هم اکنون تردد وسایل نقلیه را در این محور با اختلال مواجه کرده است.

در حالی که بارش برف معمولا هر ساله اواسط آبان در این محور شروع می شد، بارش کنونی برف، رانندگان و مسافران را غافلگیر کرده است. بر اساس این گزارش، در حال حاضر، حدود 10 دستگاه وسیله نقلیه سبک و سنگین از جمله چند دستگاه خودروی سواری و اتوبوس مسافربری در راه مانده اند.

 شدت بارش برف موجب شده است گردنه کوهستانی اسالم بسته شود و حرکت خودروها در این نقطه در حال حاضر متوقف شده است. بر اساس این گزارش، رانندگان برای عبور از این محور، باید تجهیزات زمستانی بویژه زنجیر چرخ داشته باشند.

در حالی که هر لحظه بر شدت برف افزوده و شمار خودروهای عبوری غافلگیر و متوقف شده بیشتر می شود، عوامل راهداری و پلیس هنوز در محل حضور نیافته اند اما نیروهای هلال احمر برای امدادرسانی به مردم و مسافران در آنجا هستند.

تبریز سفیدپوش شد

برف پائیزی در تبریز به زمین نشست و مردم این شهرستان را غافلگیر کرد.صبح امروز مردم تبریز در بیست و هشتمین روز پاییز و 62 روز مانده به زمستان با دیدن برفی که به زمین نشسته بود غافلگیر شدند.

قبلا اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی بارش  شدید باران و در برخی مناطق، بارش برف را پیش بینی کرده بود و نسبت به آبگرفتگی معابر برخی شهرهای استان خبر داده بود.

هم اکنون مردم تبریز به استفاده از لباس های گرم و وسایل گرمایشی پناه آورده اند. براثر بارش از روز گذشته گذشته تاکنون برخی معابر این شهرستان نیز دچار آبگرفتگی شده است. هوای تبریز در حال حاضر 2 درجه بالای صفر است.

تعطیلی مدارش نوشهر و چالوس در پی باران شدید

 باران شدید و آبگرفتگی معابر موجب تعطیلی مدارس نوشهر و چالوس در استان مازندران شد. فرماندار نوشهر گفت: به علت بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر و خیابان های نوشهر همه  مقاطع تحصیلی این شهرستان در دو نوبت  صبح و عصر امروز تعطیل است.

قمی افزود: بارش شدید باران که از عصر دیروز آغاز شد موجب اختلال در عبور و مرور و نیز آبگرفتگی واحدهای مسکونی و تجاری و مسدود شدن راه ارتباطی بعضی از روستاها از جمله صو معه سرا و  دزدک شد که  با  تلاش امدادگران  هلال احمر این راه ها بازگشایی شد.

زندی فرماندار چالوس نیز گفت: به علت آبگرفتگی معابر چالوس همه مقاطع تحصیلی این شهرستان در نوبت صبح  تعطیل است.

جدید ترین مطالب سایت