لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

وقوع حادثه اسیدپاشی در خیابان شیخ صدوق تکذیب شد

به دنبال انتشار اخبار اسيدپاشي در فضاهاي مجازي، پليس و فوريتهاي پزشكي اصفهان، وقوع حادثه اسيدپاشي در خيابان شيخ صدوق را تكذيب كردند.

هموطن: شب گذشته به دنبال موج به راه افتاده از وقوع حوادث اسيدپاشي در اصفهان، مجددا كاربران فضاهاي مجازي با خبري مبني بر وقوع يك مورد ديگر حادثه اسيدپاشي در شيخ صدوق اصفهان مواجه شدند كه متن آن به شرح ذيل است:

" تو شيخ صدوق اسيدپاشي شده.. شيشه را شكستن و اسيد پاشيدند... سه تا دختر بودند ... نتونسته ماشينو كنترل كنه ميره تو جدول و در جا مي ميرند.. موتوريه فرار مي كنه كه يه آزرا ميذاره دنبالش و مي زنه بهش و موتوريه ميوفته... دوستم با چشماش ديده..."

به دنبال انتشار اين مطلب، با سرهنگ غلامرضا شهرياري، مسوول مركز اطلاع رساني پليس اصفهان تماس گرفتيم و در خصوص صحت آن پرسيديم؛

وي در اين باره به خبرنگار ايمنا  گفت: آخرين مورد اسيدپاشي در اصفهان مربوط به خيابان مهرداد بوده و پس از آن مورد ديگري گزارش نشده است.

شهرياري ادامه داد: پيگيري هاي پليس اصفهان براي دستگيري عاملان اسيدپاشي به شدت ادامه دارد.

محمد مزروعي، مسوول روابط عمومي مديريت حوادث و فوريت هاي پزشكي استان اصفهان نيز به ايمنا گفت: شب گذشته موردي از حادثه اسيدپاشي و يا تصادف و فوت ۳ دختر جوان در خيابان شيخ صدوق كه در شبكه هاي اجتماعي و مجازي منتشر شد، به اتاق فرمان اورژانس ۱۱۵ اعلام نشده است.

منبع خبر: ایمنا

جدید ترین مطالب سایت