فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نظامیان اسرائیلی از تروریست‌های داعش بدترند

نماینده کنست رژیم صهیونیستی تصریح کرد: فرقی میان نظامیان اسرائیلی و تروریست های داعش وجود ندارد و هر دو، «ارتش هایی متشکل از قاتلانی بدون مرز و خطوط قرمز» هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پرس تی وی، حنین زعبی، روز یکشنبه (۲۷ مهر، ۱۹ اکتبر) در گفت و گو با کانال ۲ آن لاین گفت: «آن ها (داعش) افراد را یکی یکی با چاقو می کشند  و نیروهای ارتش اسرائیل با فشار یک دگمه ده ها فلسطینی را می کشند.»

این عضو پارلمان اسرائیل( کنست) افزود: یک خلبان اسرائیلی کمتر از تروریستی نیست که چاقو به دست گرفته و سر می برد.»، اسرائیل حملات هوایی علیه نوار غزه را از اوایل ژوئیه آغاز کرد و در ادامه با حمله زمینی به این منطقه، عملیات نظامی خود را گسترش داد.

زعبی گفت: در حملات اسرائیل به غزه بیش از دو هزار و ۱۳۰ نفر از جمله حدود ۵۷۰ کودک کشته و حدود ۱۱ هزار تن دیگر مزخمی شدند،آن ها (تروریست های داعش) در حالی که چاقو به دست دارند، عکس گرفته اند و در این جا آن ها (سربازان اسرائیلی) با اجساد و صحنه های بمباران در حالی که می خندند، عکس گرفته اند. تروریست های تکفیری داعش اکنون کنترل بخش هایی از سوریه و عراق را در دست دارند و در مناطق تحت تصرف خود به جنایات هولناک از جمله اعدام های جمعی و سربریدن مردم پرداخته  اند.

زعبی گفت: «اسلحه های ام ۱۶ و بمباران ها از یک چاقو کشنده  تر است.»

اظهارات این نماینده کنست، سبب جنجالی در طیف سیاسی این رژیم شد و میری ریگیف،( Miri Regev) عضو حزب لیکود، از زعبی به عنوان «دشمن خطرناک رژیم صهیونیستی که جایش در زندان است، نام برد.

جدید ترین مطالب سایت