فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سرنوشت‌های شوم 4 مرد در جنایات جداگانه

چهار مرد در شهرهای عباس آباد، نور، پل سفید و بابل قربانی سرنوشت های شومی شدند و به قتل رسیدند. عاملان سه جنایت دستگیر شده اند و تنها یک شرور جنایتکار فراری است. قتل چهار مرد در شهرهای عباس آباد، نور، پل سفید و بابل معماهای پیچیده ای را پیش روی پلیس قرار داده است.

هموطن:

قتل شوهر

ساعت 7 صبح یکشنبه 27 مهر ماه سال جاری مرگ مرموز مردی در خانه اش واقع در یکی از روستاهای حومه «سلمانشهر» عباس آباد به پلیس آگاهی گزارش شد. مأموران بلافاصله خود را به خانه روستایی رساندند و با جسد خون آلود مردی 42 ساله به نام «نادر» که در اتاق پذیرایی روی زمین افتاده بود، مواجه شدند. کارآگاهان به همراه کارشناسان پزشکی قانونی با آثار 12 ضربه چاقو روی سینه قربانی مواجه شدند که با آثار پاشیدگی خون روی در، دیوار و فرش همراه بوده است.

سرهنگ «کشاورزی» رئیس پلیس عباس آباد در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به فرضیه پلیس در خصوص وقوع قتل، بررسی صحنه جرم برای شناسایی و دستگیری عاملان قتل در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان پلیس در ادامه تحقیقات با توجه به شواهد و قرائن همسر قربانی به نام «سمیه» 30 ساله را به اتهام قتل دستگیر کردند که وی در تحقیقات ابتدایی خود را بی گناه شناخت اما در برابر سرنخ های پلیسی تسلیم شد و جنایتی خانوادگی را به گردن گرفت. بنا بر این گزارش، تجسس ها برای رازگشایی از انگیزه زن شوهرکش ادامه دارد.

قتل شریک تجاری

نیمه شب 21 مهر ماه با اعلام وقوع یک تصادف مرگبار در یکی از محور های روستایی نور، اکیپ گشت پاسگاه انتظامی «ناتل کنار» و افسر کارشناس تصادفات پلیس راه این شهر سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه در بررسی های میدانی از صحنه تصادف با جسد مرد 44 ساله ای به نام «نصرت الله» از روستای سرکاج که ظاهراً به علت برخورد با وانت جان باخته بود، مواجه شدند. سرهنگ شالیکار رئیس پلیس نور در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به نظریه کارشناس تصادفات مبنی بر ساختگی بودن سانحه رانندگی و آثار کشیده شدن جسد روی آسفالت، بررسی علت مرگ در دستورکار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان با استفاده از شگرد های خاص پلیسی و انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، مرد 39 ساله ای به نام «احمد» را به عنوان مظنون به قتل دستگیر کردند. رئیس پلیس نور خاطرنشان کرد: این مرد تهرانی در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس اعتراف کرد: قربانی که شریک تجاری وی بوده را درشب حادثه به ویلای شخصی خود دعوت کرده و با همدستی دوستش به قتل رسانده و برای فرار از قانون جسد را کنار جاده رها کرده است.

دوئل مرگبار 2 شرور

سومین جنایت در شهر بابل رخ داد و در آن دو مرد جوان که از افراد شرور شناخته شده بودند با هم درگیر شدند که یکی از آنها با اصابت ضربات چاقوی هم جرمش به قتل رسید. با توجه به اطلاعاتی که مأموران از مشخصات عامل جنایت به دست آورده اند تجسس برای ردیابی قاتل فراری آغاز شده است.

دزدی مرگبار

تلفن همراه بر جای مانده از عاملان حمله مرگبار به خانه ای در منطقه سوادکوه، رد دزدان را لو داد. این حمله مرگبار نیمه شب 23 مهر ماه رخ داد و در جریان آن مرد جوانی به کام مرگ فرو رفت. ساعت 5/10 شب 23 مهر ماه ساکنان خانه ای در روستای میارکلای شهر پل سفید منطقه سوادکوه با تماس تلفنی به پلیس آنان را در جریان حمله سه مرد مهاجم به خانه مرد جوانی قرار دادند. مأموران پس از حضور در محل حادثه با پیکر نیمه جان مرد جوان صاحبخانه به نام «قدیر» در حالی روبه رو شدند که بی حال و خون آلود بود. 

پس از انتقال این مرد به بیمارستان شهدای زیر آب تحقیقات درباره علت و چگونگی این حادثه در دستور کار مأموران قرار گرفت. در حالی که بررسی های پلیسی درباره این حادثه ادامه داشت، مرد زخمی به دلیل وخامت حالش به بیمارستان رازی قائمشهر منتقل شد اما تلاش پزشکان مؤثر واقع نشد و او روی تخت بیمارستان جان خود را از دست داد. با مرگ مرد جوان امکان تحقیق از وی برای ردیابی مشخصات مهاجمان با بن بست روبه رو شد.

در همین حال مأموران در شاخه دیگری از بررسی های خود با حضور در محل وقوع حادثه به تحقیق و بررسی روی آثار و نشانه های برجای مانده پرداختند. در این بررسی ها مأموران یک دستگاه گوشی تلفن همراه از مهاجمان را که هنگام وقوع درگیری با قربانی حادثه در آنجا افتاده بود به دست آوردند.

با بررسی های تخصصی صورت گرفته روی آثار و نشانه های برجای مانده، مأموران ردی از دو زن جوان به دست آوردند. با احضار این دو زن، بازجویی از آنان آغاز شد و آنان که از اهالی پل سفید مازندران هستند در جریان تحقیقات مأموران ادعا کردند تلفن همراه برجای مانده متعلق به مرد جوانی به نام احسان است که با آنها در ارتباط بوده است. با توجه به اطلاعاتی که از مشخصات ظاهری این مرد در اختیار مأموران قرار گرفته بود، تجسس ها برای ردیابی این مرد آغاز شد تا اینکه او را بازداشت کردند.

در بازجویی های نخستین پلیس مشخص شد احسان از مدتی قبل با قربانی حادثه اختلاف داشت. مأموران با توجه به اظهارات این مرد، دو نفر دیگر به نام های مهدی و محمد را به اتهام همدستی با وی بازداشت کردند. به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب پل سفید تحقیقات از متهمان بازداشت شده درباره این حمله مرگبار ادامه دارد.

منبع خبر: روزنامه ایران

جدید ترین مطالب سایت