فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

استان زنجان میزبان رئیس جمهور

مدیر کل آموزش و پرورش تهران با اشاره به این که تعدادی از دبستان های منتخب پایتخت از آبان ما میزبان دانش آموزان در روزهای پنج شنبه خواهند بود، گفت: توزیع شیر در مدارس پایتخت با اختصاص اعتبار ۱۱ میلیارد تومانی از آبان آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از تسنیم، اسفندیار چهاربند مدیر کل آموزش و پرورش تهران، در خصوص توزیع شیر در مدارس شهر تهران اظهار داشت:  توزیع شیر میان دانش آموزان به عنوان یک برنامه ملی جزو تعهدات ما بوده و قطعاً اعتبار لازم برای توزیع شیر تأمین می شود.

استان زنجان میزبان رئیس جمهور

وی افزود:  توزیع شیر در مدارس تهران از اوایل آبان آغاز می شود که دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه اول مشمول این طرح هستند. توزیع شیر در مدارس پایتخت با اعتبار 11 میلیارد تومانی صورت می گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در پاسخ به این پرسش " امسال تعدادی از مدارس تهران به صورت پایلوت روزهای پنجشنبه میزبان دانش آموزان هستند آیا تاکنون ارزیابی در این زمینه انجام داده اید؟" گفت: مقرر شده است تا طرح یک روز بانشاط در تعدادی از دبستان های منتخب شهر تهران اجرا شود اما این مدارس از آبان میزبان دانش آموزان در روزهای پنجشنبه خواهند بود و همزمان ارزیابی را انجام داده و نتایج نخستین ارزیابی را اواخر آبان  اعلام خواهیم کرد.

جدید ترین مطالب سایت