لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازداشت عناصر جاسوسی در استان بوشهر

وزیر اطلاعات گفت: در استان بوشهر با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی تحرکات سرویس های اطلاعاتی بیگانه رصد و عناصری که می خواستند برای بیگانگان کار تجسسی انجام دهند شناسایی و به دست عدالت سپرده شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری بوشهر،حجت الاسلام والمسلمین دکترسید محمودعلوی با قدردانی از تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) دراستان بوشهرگفت: دراستان بوشهر با هوشیاری این عزیران تحرکات سرویس های اطلاعاتی بیگانه رصد، و عناصری که می خواستند برای بیگانگان کار تجسسی را انجام دهند شناسایی و به دست عدالت سپرده شده است.

 وزیر اطلاعات با بیان اینکه استان بوشهر درهمه ابعاد نقش تعیین کننده ای در کشور دارد افزود: این استان به عنوان قطب اقتصادی ، صنعتی ، نظامی ، تجاری و هسته ای کشور است که جایگاه خاصی به آن در عرصه ملی داده است.

 کشورهای استکباری درهر کشوری از آدم ها و نیروهای همان جا علیه منافع و امنیت ملی آنجا استفاده می کنند که این امر درکشورهای عراق ، سوریه وافغانستان نیزانجام شده است. وی با بیان اینکه امروز نقش دستگاههای اطلاعاتی بسیارتعیین کننده است گفت: استان بوشهر نیز به دلیل همجواری با برخی کشورهایی که مطامع امنیتی و اطلاعاتی نسبت به این خطه از میهن اسلامی دارند از حساسیت بالایی برخوردار است.

 وزیر اطلاعات افزود: امروز دوران نبرد سرویس های اطلاعاتی است و سرویس ها با هم برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود تعامل دارند. دکترعلوی با اشاره به اینکه سیستم قانونی بدون رهبری صالح و شایسته ناقص است افزود: امنیتی که خداوند برقرار می کند هدفمند و یک وسیله و ابزاری برای تحقق فرهنگ صحیح الهی ، عبودیت و بندگی است.

 وزیر اطلاعات گفت: وقتی یک امنیت برای حاکمیت فرهنگ عبودیت است باید یک تلاش امنیتی فرهنگ محور باشد.

 وی افزود: تشکیلات امنیتی جمهوری اسلامی ایران نمی تواند مانند دیگر سرویس های اطلاعاتی دیگر کشورها عمل کند چرا که ماموریت های این وزارتخانه در چارچوب شرع، قانون و اخلاق نمود پیدا می کند.

 علوی تصریح کرد: امنیتی که برای فرهنگ بندگی، اجرای احکام اسلامی و حاکم شدن ارزش های دینی در جامعه است نمی تواند از راهکارغیراسلامی باشد برهمین اساس وزارت اطلاعات ماموریت های خود را بر محور شرع، اخلاق و قانون قرار داده است.

 وزیر اطلاعات با بیان اینکه امنیت حق مردم مسلمان است گفت: خداوند متعال در صدر ایجاد کنندگان امنیت در جامعه است و امنیت یک نعمت خدادادی بستر ساز رشد و تعالی فرهنگ و اقتصاد در سرزمین هاست.

 علوی لازمه تحقق شعار سال مقام معظم رهبری را درپرتو امنیت دانست و افزود: رسالت حکومت اسلامی برقراری امنیت است همانطورکه خداوند برای بندگانش امنیت ایجاد کرده است.

 وی با گرامیداشت سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات گفت: ثمره 30 سال تجربه عملکرد اطلاعاتی این وزارتخانه ایجاد آرامش در جامعه است طوریکه هیچ کس در کشور احساس ناامنی نمی کند، طلبه در حوزه ، استاد در  دانشگاه، فعال اقتصادی در عرصه اقتصاد و فعال فرهنگی با آرامش و امنیت فعالیت خود را انجام می دهند.

 وزیر اطلاعات یادآورشد: این وزارتخانه در تعامل با سایر نیروهای مسلح ، دستگاههای قضایی و اجرایی در تحقق استقرار امنیت پایدار ، بالنده و پویا که خود زمینه ساز شکوفایی سایر زمینه هاست عملکردی موفق دارد.

 وی بیان کرد: این وزارتخانه تلاش می کند فضای مناسبی را برای سرمایه گذاران ، افزایش تولید ملی ، ایجاد فرصت های شغلی پایدار و برقراری امنیت در همه ابعاد فراهم کند.  وی با تسلیت درگذشت آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: تمام زندگانی این عالم ربانی، اسلامی ، اخلاقی و تجلی عملی به احکام و معارف اسلامی بود .

 علوی با قدردانی از تلاش های  مدیرکل سابق اطلاعات استان بوشهر و با بیان اینکه نیروی انسانی مهم ترین سرمایه هر دستگاهی است گفت: وزارت اطلاعات برای مسئولیت مدیریتی خود در استان ها به سبب یرخورداری از نیروهای توانمند و مسلط به امور، برای تامین مدیران رده های عالی و میانی از نیروهای مومن، متخصص، متعهد و ولایت مدار خود استفاده می کند.

 در این آیین از تلاش های چهارساله مدیرکل اطلاعات استان بوشهر تجلیل و مدیر کل جدید به اعضای شورای اداری این استان معرفی شد.

جدید ترین مطالب سایت