فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

7 نکته درباره تغییر حالت مو

اگر تصميم گرفته ايد دستي به موهايتان بکشيد و تغيير حالتي در آن ايجاد کنيد، بد نيست نگاهي به اين 7 توصيه بيندازيد: ....

7 نکته درباره تغییر حالت مو

اگر تصميم گرفته ايد دستي به موهايتان بکشيد و تغيير حالتي در آن ايجاد کنيد، بد نيست نگاهي به اين 7 توصيه بيندازيد: ....

1. صاف کردن موها با اتوي مو و سشوار باعث خشک و شکننده شدن ساقه موها مي شود اما آسيبي که اين وسايل به موها مي رسانند، به مراتب خفيف تر از آسيب موادشيميايي مختلفي است که براي صاف كردن استفاده مي شوند. به همين دليل بهتر است براي شرکت در مهماني هاي ماهيانه، به جاي صاف کردن موهاي خود با موادشيميايي، از اتوي مو با درجه حرارت متوسط يا سشوار کمک بگيريد.

2. مي توانيد بدون استفاده از موادشيميايي، موهايتان را فر کنيد. به اين ترتيب که موها را با آب گرم بشوييد، سپس با ابرهاي استوانه اي يا بيگودي هاي ريز و درشت بپيچيد و اجازه دهيد که در همين حالت و بدون آسيب ديدن، خشک شوند. اصلا شايد موهاي فر به شما نيايد بنابراين اين روش مي تواند بي عارضه تر باشد و جاي پشيماني برايتان باقي نمي گذارد.

3. گاهي به جاي دستکاري کردن ظاهر موها با موادشيميايي، مي توان از انواع كلاه گيس که در رنگ ها و مدل هاي مختلفي هم موجود هستند، استفاده كرد.

4. اگر محصولات شيميايي صاف کننده مو را بيش از اندازه روي موهايتان نگه داريد يا از محصولات نامناسب و نامرغوب استفاده کنيد، حتما دچار عوارضي مانند سوختن پوست سر و پوسته پوسته شدن آن، ريزش مو و شکسته شدن تارهاي مو خواهيد شد بنابراين بهتر است براي صاف کردن موها، از فردي باتجربه و محصولاتي باکيفيت، کمک بگيريد.

5. هرگز موهايتان را همزمان با صاف يا فر کردن، رنگ نکنيد چون انجام همزمان اين دو کار باعث خشکي و شکنندگي بيش از حد تارهاي مو مي شود.

6. بهتر است موهايتان را پيش از صاف يا فر شدن، حداقل به مدت 8 ماه رنگ نكنيد و رنگ طبيعي خود را داشته باشند.

7. اگر صاف کننده هاي موي شيميايي زودتر از 6 تا 8 هفته يکبار استفاده شوند، مي توانند عوارض خطرناکي مانند ريزش موي شديد، ابتلا به موخوره و شکستن تارهاي مو را به دنبال داشته باشند.

منبع خبر: هفته نامه سلامت

جدید ترین مطالب سایت