لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز ثبت‌نام متقاضیان یارانه با رقم کد ملی 3

 ثبت نام سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها "3" است از ساعت 24 جمعه شب در سایت www.refahi.ir آغاز شد.    

خبرگزاری ایسنا: ثبت نام سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها "3" است از ساعت 24 جمعه شب در سایت www.refahi.ir آغاز شد.

 ثبت نام دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها از بیستم فروردین از طریق سایت رفاهی به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد،بهزیستی،دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری ها آغاز شده است.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها صفر بود روز اول و یک روز دوم ( 21 فروردین) اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کردند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز 22 فروردین، عدد «سه» در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که طی 10روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند.

ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکان پذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداری ها، بخشداری ها و استانداری ها و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

جدید ترین مطالب سایت