فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

MAC MINI جدید اپل ،کم مصرف‌ترین رایانه رومیزی جهان

Mac Mini جدید اپل کم مصرف ترین رایانه رومیزی جهان...

Mac Mini جدید اپل کم مصرف ترین رایانه رومیزی جهان

در اوایل سال جاری میلادی، اپل اختصارا به معرفی یک مک مینی جدید اشاره کرد و اکنون این شرکت آماده شده تا مک مینیاتوری خود را روانه بازار کند. این درحالیست که مک مینی برای دو سال متمادی به روز رسانی نشده و اکنون مشخصات به نحو موثری بهبود یافته اند.

مک مینی جدید شامل نسل چهارم پردازنده های اینتل بوده و به دو پورت تاندربولت، و گزینه های گرافیکی Intel Iris و HD Graphics 5000 نیز تجهیز شده است.

به گفته اپل، این دستگاه، کم مصرف ترین و بهینه ترین رایانه رومیزی جهان به شمار می آید. عرضه این دستگاه نیز از امروز و با قیمت پایه 499 دلار آغاز خواهد شد.

اپل این مک مینی جدید را در سه استاندارد مختلف به بازار عرضه خواهد کرد. نسخه اول از پردازنده i5 دوهسته ای اینتل با فرکانس کاری 1.4 گیگاهرتز، 4 گیگابایت رم، 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی و Intel HD Graphics 5000 بهره می برد و 499 دلار قیمت خواهد داشت.

MAC MINI جدید اپل ،کم مصرف‌ترین رایانه رومیزی جهان

گزینه دوم از پردازنده دوهسته ای i5 با فرکانس کاری 2.6 گیگاهرتز، 8 گیگابایت رم و Intel Iris Graphics بهره می برد و باتوجه به فضای ذخیره سازی یک ترابایتی، 699 دلار قیمت خواهد داشت. گزینه آخر نیز از پردازنده دوهسته ای i5 اینتل با فرکانس کاری 2.8 گیگاهرتز، 8 گیگابایت رم، Intel Iris Graphics، یک گیگابایت درایو Fusion بهره می برد و 999 دلار قیمت خواهد داشت.

MAC MINI جدید اپل ،کم مصرف‌ترین رایانه رومیزی جهان

مدنظر داشته باشید که می توانید این مشخصه ها را با یک پردازنده i7 اینتل با فرکانس کاری 3 گیگاهرتز، 16 گیگابایت رم، یک ترابایت فضای ذخیره سازی فلش تعویض کنید. برخلاف مک مینی پیشین، به نظر نمی رسد خبری از گزینه i7 چهارهسته ای باشد.

منبع : farnet.ir

جدید ترین مطالب سایت