لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ابراز پشیمانی مرد همسرکش در دادگاه

وقتی ماموران اورژانس پس از تماس مردی جوان، به خانه او رفتند، با صحنه هولناکی روبه رو شدند.    

به گزارش فرهیختگان، جسد غرق در خون یک زن در اتاق پذیرایی افتاده و مردی هم که با اورژانس تماس گرفته بود کمی آن طرف تر  بیهوش شده بود. مجید که پس از کشتن همسرش خودزنی کرده بود، دیروز پس از دو سال پای میز محاکمه ایستاد.

صبح سی ام مهر 91 بود که مردی با مرکز اورژانس تماس گرفت و کمک خواست. این مرد که به سختی صحبت می کرد، گفت: «زنم را با چاقو زده ام و خودزنی کرده ام.» پس از حضور اورژانس در محل، مرگ سارا 25 ساله تایید شد و جسد او با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

مجید 27 ساله نیز که خودزنی کرده بود، به مرکز درمانی منتقل شد. این مرد که تحت عمل جراحی قرار گرفت و به طرز معجزه آسایی زنده ماند، روی تخت بیمارستان به کشتن همسرش سارا اعتراف کرد و پس از بهبودی به پلیس آگاهی منتقل شد. او گفت: «از زندگی خسته شده بودم، به همین خاطر همسرم را کشتم و خودزنی کردم، اما لحظاتی بعد پشیمان شدم و با اورژانس تماس گرفتم.»

به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست پرونده صادر و به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.  در نشست رسیدگی به این پرونده که دیروز به ریاست قاضی باقری و با حضور قاضی مستشار برگزار شد ابتدا پدر و مادر سارا در جایگاه ویژه ایستادند و برای دامادشان حکم قصاص خواستند.

مادر سارا گفت: «دخترم آرایشگر بود. او صبح تا شب کار می کرد، اما شوهرش که پیک موتوری بود قدر زحمت های دخترم را نمی دانست. آنها مدام با هم درگیر بودند. به دنیا آمدن نوه ام ملیسا هم اختلاف های دختر و دامادم را کم نکرد تا اینکه مجید دخترم را کشت. من به هیچ قیمتی از خون دخترم نمی گذرم و حاضرم سهم دیه نوه ام را که حالا هشت سال دارد تامین کنم تا داماد سابقم اعدام شود.»  

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد. او گفت: «من و سارا از همان ابتدای زندگی مشترک با هم اختلاف داشتیم. درگیری های ما به حدی بود که دیگر تحمل این زندگی را نداشتم، به همین خاطر یک چاقو تهیه کردم. صبح دخترم را به مدرسه بردم و به خانه برگشتم. همان موقع دوباره همسرم شروع به دعوا کرد. او از اینکه کار درست و حسابی نداشتم از من گلایه می کرد. وقتی دوباره این مساله را پیش کشید از کوره در رفتم و با چاقو چند ضربه به پهلوی سارا زدم. او روی زمین افتاده بود که با چاقو چند ضربه به شکم خودم زدم. می خواستم به زندگی خودم هم پایان دهم، اما وقتی به یاد دختر خردسالم افتادم منصرف شدم و با اورژانس تماس گرفتم.»

در پایان این جلسه هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.

 منبع خبر: فرهیختگان

جدید ترین مطالب سایت