لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نشست کارشناسی ایران و ۱+۵ در وین آغاز شد

نشست کارشناسی ایران و گروه ۱+۵ (آلمان، فرانسه، انگلستان، روسیه، چین و آمریکا) به منظور بررسی را ه های حل اختلافات از امروز (چهارشنبه) به مدت ۲ روز در شهر وین برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، موضوع در دستور کار نشست کارشناسی، چند موضوعی است که بر اساس تصمیم نشست سه جانبه ظریف، کری و اشتون نیاز به تبیین بیشتر کارشناسی دارد و جلسه با تمام اعضای 1+5 در وین خواهد بود.

حمید بعیدی نژاد مدیرکل سیاسی و بین المللی وزارت خارجه و استفان کلمنت مشاور ارشد نماینده اتحادیه اروپا در گروه 1+5 ریاست این نشست 2 روزه را برعهده دارند.

وزرای خارجه ایران و گروه 1+5  به همراه "کاترین اشتون" مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سوم آذر 1392 (24 نوامبر 2013) در شهر ژنو در رابطه با برنامه هسته ای ایران به توافقی تحت عنوان "برنامه اقدام مشترک" (توافق ژنو) دست یافتند و این توافقنامه در 30 دی ماه 92 وارد مرحله اجرا شد و از آن پس گفت وگوها درباره راه حل جامع هسته ای تا کنون ادامه دارد.

همچنین قرار بود تا 29 تیرماه 93 توافقنامه جامع هسته ای حاصل شود اما به دلیل اختلافات موجود و عدم حصول توافق، قرار شد این مذاکرات برای چهار ماه دیگر (سوم آذر 93) تمدید شود.

جدید ترین مطالب سایت