فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رویارویی انگلیس و اتحادیه اروپا

تصمیم جنجال برانگیز اتحادیه اروپا برای افزایش سهمیه دریافتی از انگلیس، نشست بروکسل را به عرصه رویارویی نخست وزیر انگلیس با اعضای اتحادیه اروپا تبدیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دیوید کامرون در حاشیه نشست دو روزه سران 28 کشور عضو اتحادیه اروپا در بروکسل با عصبانیت گفت: لندن درخواست اتحادیه اروپا را برای پرداخت اضافی یک میلیارد و   700میلیون پوند ( معادل 2 میلیارد و100میلیون یورو) به منظور تامین بودجه این اتحادیه نمی پذیرد.

رویارویی انگلیس و اتحادیه اروپا

وی افزود: اگر کسی فکر می کند انگلیس این پول را پرداخت می کند ، کاملا در اشتباه است و این امر اتفاق نخواهد افتاد.

"خوزه مانوئل باروسو" رییس کمیسیون اتحادیه اروپا  در واکنش به سخنان خشم آلود کامرون گفت : انگلیس باید خود را برای پرداخت بیش از دو میلیارد یورو به اتحادیه اروپا آماده کند.

کمیسیون اتحادیه اروپا با توجه به شرایط اقتصادی 28 کشور عضو این اتحادیه ، در پرداخت سالانه شماری از اعضا تجدید نظر کرد و در این بین انگلیس بیش از سایر کشورهای عضو- مشمول پرداخت اضافی شده است.

پیش از این قرار بود انگلیس هشت میلیارد و 600 میلیون پوند به بودجه اتحادیه اروپا کمک کند که با این تصمیم  این رقم به بیش از ده  میلیارد پوند خواهد رسید.

این تصمیم در حالی صورت می گیرد که نخست وزیر محافظه کار انگلیس از سوی اعضای حزبش و نیز احزاب رقیب برای اتخاذ مواضع محکم تر در قبال سیاستهای اتحادیه اروپا تحت فشار قرار دارد.

دیوید کامرون پیش از این اعلام کرده بود:  در صورت پیروزی حزبش درانتخابات سراسری سال 2015 میلادی ، عضویت انگلیس را در اتحادیه اروپا درسال 2017 ، به همه پرسی خواهد گذاشت.

جدید ترین مطالب سایت