فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

استقبال از همکاری با ترکیه، عربستان و مصر/دیدگاه های العبادی مثبت بود

معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه، سفر نخست وزیر عراق به تهران را حامل پیام تقویت همکاری های دوجانبه و منطقه ای با تروریسم دانست. «از هرگونه همکاری دوجانبه و منطقه ای با ترکیه، عربستان سعودی، مصر در مبارزه موثر با تروریسم استقبال می کنیم.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه، سفر نخست وزیر عراق به تهران را حامل پیام تقویت همکاری های دوجانبه و منطقه ای در مسیر صلح و ثبات و امنیت منطقه و مبارزه با تروریسم دانست.

حسین امیرعبداللهیان، گفت: آقای حیدر العبادی، دیدگاه های مثبتی برای همکاری عراق با همه کشورهای اسلامی و عربی در منطقه ارائه داد.

وی افزود: نخست وزیر عراق، با همراهی وزیرانی متشکل از کرد، سنی و شیعه به ایران سفر کرد و وی به خوبی موفق به ایجاد کابینه ملی خود شده است.

امیرعبداللهیان، دولت جدید عراق را فرصت مناسبی برای تقویت حسن همجواری و همکاری متقابل دوجانبه و منطقه ای دانست و تاکید کرد: عراق نقش مهمی در جهان اسلام و جهان عرب دارد و این نقش تقویت خواهد شد.

وی گفت: پیش بینی می شود، در اوضاع تازه حاکم بر منطقه، همه کشورها برای ریشه کنی تروریسم و افراط گرایی و نیز دستیابی به توسعه همه جانبه و امنیت پایدار منطقه ای، فعالانه کمک کنند.

معاون وزیر امور خارجه، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران قویاً از عراق ، سوریه ، لبنان ، یمن و دیگر کشورهای منطقه در مبارزه با افراط گرایی و تروریسم حمایت می کند.

امیرعبداللهیان، همچنین گفت: ما از هرگونه همکاری دوجانبه و منطقه ای با ترکیه، عربستان سعودی، مصر و دیگر کشورهای مسلمان منطقه در مبارزه موثر واقعی با تروریسم و افراط گرایی استقبال می کنیم.

معاون وزیر امور خارجه، همه بازیگران منطقه ای را به اهمیت درک اوضاع کنونی و ایفای نقش سازنده در وضع حساس و خطیر کنونی منطقه فرا خواند.

جدید ترین مطالب سایت