فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«انتخابات در سوریه، پیروزی بود/از پشتیبانی روسیه ممنونیم»

معاون امور دفاعی نخست وزیر روسیه، با تاکید بر حمایت کشورش از اقدامات دولت سوریه در مبارزه با گروه های تروریستی بین المللی فعال در این کشور گفت: پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه، بر روند تحکیم امنیت و ثبات این کشور تاثیر مثبت گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، «دمیتری راگوزین»، بر حمایت کشورش از اقدامات دولت سوریه در مبارزه با گروه های تروریستی بین المللی فعال در این کشور تاکید کرد.

راگوزین، امروز جمعه در نشست کمیسیون همکاری های روسیه و سوریه در شهر بندری سوچی - تلاش های دولت سوریه برای تامین امنیت کشور و مبارزه با گروه های تروریستی و افراط گرا را تحسین کرد.

معاون نخست وزیر روسیه، یادآور شد: پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه بر روند تحکیم امنیت و ثبات این کشور تاثیر مثبت گذاشت روسیه نتایج این انتخابات را عالی ارزیابی می کند.

وی گفت: جای تعجب دارد که دولت سوریه چگونه در بحبوحه مبارزه با تروریست ها، انتخابات برگزار کرد و این موفقیت بزرگی برای کشور سوریه محسوب می شود.

راگوزین تاکید کرد: انتخابات ریاست جمهوری سوریه با وجود تلاش های گروه های تروریستی برای جلوگیری از برگزاری آن با موفقیت انجام شد و اکنون تاثیرات مثبت این انتخابات را در وضعیت کشور سوریه شاهد هستیم.

این مقام روس افزود: دولت سوریه نه فقط با دشمنان داخلی، بلکه با گروه های تروریستی بسیار خطرناک مبارزه می کند که حوزه فعالیت آنها فراتر از مرزهای این کشور است.

وی گفت، از ابعاد مشکلات سوریه آگاهی داریم و از تلاش های دمشق برای بهبودی وضع کشور حمایت می کنیم.

معاون نخست وزیر روسیه، همچنین به حمایت های اقتصادی مسکو از دمشق اشاره و بر تداوم آن در آینده تاکید کرد.

اسماعیل، وزیر دارایی سوریه، هم در نشست کمیسیون همکاری های این کشور با روسیه، از مسکو به علت حمایت ها و پشتیبانی از دمشق، قدردانی کرد.

وی افزود: روسیه و سوریه روابط ویژه ای دارند که از طرف روسای جمهوری دو کشور حمایت و با موفقیت توسعه می یابد.

روسیه از آغاز بحران سوریه بر حل و فصل مسالمت آمیز مسائل این کشور از راه های سیاسی و بی مداخله خارجی در امور داخلی این کشور و احترام به دیدگاه های مردم سوریه تاکید دارد.

جدید ترین مطالب سایت