لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اتفاق عجیبی که باعث قهر همسر مرحوم معدنی شد

در مراسم رونمایی از پیراهن تیم والیبال میزان خراسان اتفاقی رخ داد که ناراحتی خانواده مرحوم حسین معدنی را به همراه داشت.

به گزارش جام نیوز، جمعه شب در مشهد مراسم رونمایی از پیراهن تیم والیبال میزان خراسان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان، دبیر فدراسیون والیبال، امیر خادم و عده زیادی از مسئولان و میهمانان مختلف برگزار شد که البته میهمان ویژه این مراسم خانواده مرحوم حسین معدنی بودند که آنها هم در این مراسم شرکت داشتند اما در این مراسم اتفاق عجیبی رخ داد که باعث ناراحتی خانواده مربی مرحوم والیبال کشورمان شد.

در این مراسم کلیپی متاثر کننده از مرحوم معدنی پخش شد که همه حضار در سالن را تحت تاثیر قرار داد اما موضوع عجیب زمانی بود که از خانواده این مرحوم خواستند برای دریافت تقدیرنامه به روی سن بروند که در این هنگام موسیقی بسیار شاد در سالن پخش شد که تعجب همه را بر انگیخت.

محمدرضا احمدی مجری این برنامه که این شرایط عجیب را دیده بود چندین بار اعلام کرد تا این موسیقی به احترام همسر این مرحوم قطع شود تا اینکه بالاخره این اتفاق افتاد و موسیقی تند پخش شده در سالن قطع شد.

موضوع اما به این جا ختم نشد و بعد از استراحتی که میان این برنامه وجود داشت باز هم موسیقی های تند و بسیار شادی در این سالن پخش شد که این بار همسر مرحوم حسین معدنی از محل برگزاری این مراسم بیرون رفت و هر چه عده ای از حضار تلاش کردند تا وی به سالن برگردد این اتفاق رخ نداد.

منبع خبر: نامه

جدید ترین مطالب سایت