لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هلاکت سازنده بمب‌های داعش و تخریب آرامگاه شیخ صوفیان

کشته شدن کارشناس ارشد مواد منفجره داعش در عراق و انفجار آرامگاه شیخ صوفی ها در سامرا از رویدادهای قابل توجه این کشور در ۲۴ ساعت گذشته بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از العالم، تروریست ها عصر روز یکشنبه با کار گذاشتن تعدادی بمب در آرامگاه "شیخ مهدی الجنابی" که شیخ صوفی های عراق به شمار می آید، این آرامگاه را با خاک یکسان کردند. این آرامگاه در منطقه المعتصم در سامرا در 40 کیلومتری جنوب تکریت واقع شده است.

داعشی ها از زمانی که کنترل تعدادی از شهرهای عراق را به دست گرفته اند، چندین اثر تاریخی و مذهبی که قدمت برخی از آنها به چندین صد سال می رسید، نابود کرده اند.

از سوی دیگر یک منبع امنیتی در استان دیالی از هلاکت بارزترین کارشناس ساخت مواد منفجره داعش خبر داد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، به "سومریه نیوز" گفت: یک گروه از نیروهای ویژه امنیتی شب گذشته عملیاتی را در  منطقه "بزایز شروین" در شرق بعقوبه انجام دادند که در اثر آن "ابویحیی" از اتباع عراق که سرشناس ترین کارشناس ساخت مواد منفجره در میان تروریست ها بود، به هلاکت رسید.

وی افزود: این فرد در واقع مهندس تشکیلات تروریستی داعش به شمار می آمد و مسئولیت چندین گروه بمب گذاری خودروها و ساخت کمربند انفجاری را بر عهده داشت.

همچنین یک منبع محلی در استان صلاح الدین امروز اعلام کرد که 4 تن از تروریست های داعش در جریان کار گذاشتن یک بمب در جنوب تکریت به هلاکت رسیده اند.

 

جدید ترین مطالب سایت