لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

همراهی آمریکا با حمایت اردوغان از یک گروه تروریست

بر اساس گزارش رسانه های عرب زبان، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه اخیراً دولت آمریکا را قانع کرده است که گروه تروریستی جبهه النصره را از حملات هوائی ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش مستثنی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این منابع خبری که نام آنها فاش نشده است، می گویند: اردوغان مشارکت خود در ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش را مشروط به مستثنی کردن جبهه النصره از حملات هوائی این ائتلاف کرده است.

جبهه النصره شاخه رسمی القاعده در سوریه به حساب می آید و مورد حمایت ایمن الظواهری سرکرده این سازمان تروریستی قرار گرفته است. این در حالی است که برخی از کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس خصوصا اعضای عرب ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش از جمله اردن، قطر و امارت از موافقت آمریکا و متحدانش با شرط اردوغان ناراضی هستند.

دیدگاه عربستان درباره شرط اردوغان مبهم و نامشخص است.

روزگذشته نیز اردوغان مدعی شده بود که کردهای عین العرب با حضورهزار و 300 نفر ازاعضای گروه تروریستی ارتش آزاد برای دفاع ازاین شهر دربرابر حملات داعش موافقت کرده اند، این اظهارات از سوی فعالان کرد در عین العرب تکذیب شد.

ازآغاز ناآرامی ها درسوریه، اردوغان تمام تلاش خود را برای استفاده از هرابزار ممکن برای رسیدن به هدفش که همان ساقط کردن دولت سوریه است، به کار برده است. اردوغان از گروه های تروریستی که علیه نظام سوریه فعالیت می کنند، آشکارا حمایت می کند.

جدید ترین مطالب سایت