فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کی‌روش:برخی افراد مخل آسایش تیم‌ملی شده‌اند

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، اعتقاد دارد، برخی افراد مخل آسایش این تیم شده اند. «در حال حاضر، مهم ترین دغدغه ما باید این باشد که با آمادگی کامل تیم ایران به المپیک برود.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از تسنیم، کارلوس کی روش پس از حضور در کشورمان در مورد اردوی پرتغال تیم ملی فوتبال ایران گفت: در خصوص اردوی پرتغال قبلاً توضیح داده ام اما این اردو باعث شد تا اتحاد تیم ما بیشتر شود و بتوانیم روحیه تیمی را بسازیم. ما در این اردو فرصت داشتیم تا عملکرد 10 بازیکن را مورد بررسی قرار دهیم. این بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و من از این مسئله خوشحالم.

  وی درباره سفرش به آفریقای جنوبی و اینکه قرار است تیم ملی با آفریقای جنوبی و زیمبابوه بازی کند، افزود: این مسائل حقیقت دارد. متأسفانه افرادی هستند که همچنان به حرف زدن شان ادامه می دهند. شرایط کنونی کم کم دارد از دست خارج می شود و افراد زیادی هستند که با صحبت کردن شان مُخِل آسایش تیم ملی می شوند. این یکی از مسائلی است که باید در خصوص آن با کفاشیان صحبت کنم.

 سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: راهی که ما با تیم ملی طی می کنیم راه سختی است، اما برخی افراد با صحبت های شان می خواهند حرکت ما را کند کنند. اشخاص متعددی در خصوص بازی با زیمبابوه و آث میلان صحبت می کنند. همچنین افرادی هستند که در مورد اسپانسرها اظهارنظر می کنند. به همین منظور زمان آن رسیده است تا با کفاشیان جلسه بگذارم.

 کی روش با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی اخبار تیم ملی به رسانه ها گفت: به هیچ عنوان به گمانه زنی ها و شایعه ها توجهی ندارم و شما هم نباید توجه داشته باشید. متأسفانه افرادی هستند که در صحبت با رسانه ها یکسری برنامه ها و اخباری را تشریح می کنند که واقعیت ندارد. این افراد در واقع هنرپیشه هستند و دنبال به شهرت رسیدن بوده و خواهند بود. شخصاً خسته شده ام از بس که این بازیگران سینما را دیدم.کار شما اشتباه است که به این افراد گوش می کنید و تا زمانی که شما به این اخبار توجه دارید وضعیت به همین شکل خواهد بود.

 سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که چه افرادی در تیم ملی باید پاسخگوی خبرنگاران باشند، گفت: پاسخ این سؤال را تنها رئیس فدراسیون باید بدهد. من یک صحبتی می کنم و از شما می خواهم به آن توجه لازم را داشته باشید. در اردوی پرتغال دیدید چقدر خوب ثابت کردیم که می شود کار حرفه ای انجام داد؟  همه شما ملاحظه کردید اخبار تیم ملی چقدر دقیق و درست در اختیار خبرگزاری ها و روزنامه ها قرار داده می شد؟ هر روز عکس و اخبار و گزارش های مختلف از تیم ملی در اختیار خبرگزاری ها قرار داده می شد و ما در اردوهای آینده هم می توانیم این کار حرفه ای را انجام دهیم.

 کی روش با ابراز ناراحتی از شایعاتی که در خصوص بازی های دوستانه تیم ملی و انتخاب دستیارانش در رسانه ها مطرح می شود، گفت: بسیار، بسیار ناراحتم. متأسفانه افرادی که در این موارد اخبار را در اختیار رسانه ها قرار می دهند دنبال منافع شخصی خود هستند. شما رسانه ها که این افراد را می شناسید، نام آنها را اعلام کنید. مشکل اینجاست که بعضی از شما خبرنگاران زیاد اخبار خصوصی را می شنوید و چون زیاد می شنوید مدام در حال گمانه زنی و شایعه سازی هستید! من اصلاً موافق اینطور مسائل نیستم.

وی درباره مسئله حق پخش تلویزیونی هم تصریح کرد: این مسئله به من ارتباطی ندارد و جزئی از مسئولیت کارم نیست! پس به هیچ وجه درباره آن نباید دیدگاهم را بگویم.

 سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا غیر از بازی با کره جنوبی برنامه دیگری در اردوی تهران تیم ملی گنجانده شده، گفت: ما تلاش می کنیم تا این کار را انجام دهیم اما اصحاب رسانه باید باخبر باشند که هیچ چیز را از آنها پنهان نمی کنیم و اگر خبری باشد به آنها خبر می دهیم. ما نمی توانیم مانند اظهارنظرهایی که در چند وقت گذشته مطرح شده صحبت کنیم. شما به عنوان رسانه باید بدانید افرادی هستند که فقط می خواهند در عکس حضور داشته باشند و یک طوری نشان بدهند که هستند، در حالی که هیچ کمکی به تیم ملی نمی کنند.

 کی روش افزود: رسانه ها هر بار که دیدگاه های این افراد را بازتاب می دهند به نوعی به آنها اعتبار می بخشند. خیلی ببخشید که از این جمله استفاده می کنم اما در این مسئله شما (رسانه ها) مقصر هستید. شما هستید که به این افراد که هیچ اطلاعی از تیم ملی ندارند اعتبار می بخشید. اگر سؤالی در خصوص تیم ملی دارید باید با فدراسیون صحبت کنید. باز هم تأکید می کنم ما برای پنهان کردن چیزی نداریم.

وی همچنین درباره همه گیری ویروس کشنده ابولا در آفریقا و اینکه آیا این مسئله می تواند در برنامه های آماده سازی تیم ملی در آفریقای جنوبی اثرگذار باشد، گفت: ابولا فقط مربوط به آفریقا نیست بلکه سراسر جهان دچار آن هستند اما ما بهتر است به جای مسائلی که خارج از کشور است، درباره مسائل درون تیم ملی، باشگاه و فوتبال ایران دغدغه داشته باشیم.

 

 سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا ماندن و یا رفتن نلو وینگادا به نظر او بستگی دارد و اینکه آیا بهتر است سرمربی تیم المپیک تغییر پیدا کند یا خیر، گفت: من نمی توانم در این خصوص اظهارنظری کنم اما به این فکر می کنم که چرا تا 15 روز قبل از بازی های آسیایی اینچئون حتی سن بازیکنان را نمی دانستند و اطلاع نداشتند که قرار است چه بازیکنانی با تیم اعزام شود؟ چرا در تک تک اردوها کل بازیکنان حاضر نمی شدند؟

 کی روش ادامه داد: به نظر من باید از وینگادا حمایت کامل انجام دهیم تا بتواند تیم ایران را به المپیک برساند. از وینگادا برای حضور در ایران دعوت شد تا بتواند تیم را به المپیک برساند. حضور در بازی های آسیایی جزو برنامه های او نبود مثل من که حضور در بازی های غرب آسیا جزو برنامه هایم نبود و فقط توانست به ما کمک کند.

 وی افزود: در حال حاضر، مهم ترین دغدغه ما باید این باشد که با آمادگی کامل تیم ایران به المپیک برود. البته در همین اردوی پرتغال تیم ملی چند بازیکن تیم المپیک در تیم بزرگسالان حضور داشتند که باید در اینگونه موارد بنشینیم توافق کنیم و راهکارهای مناسبی پیدا کنیم که نهایتش صعود به المپیک شود.

 کی روش همچنین در گفتگو با دوربین های تلویزیونی درباره قطعی شدن بازی ایران و کره و اردوی تیم ملی در آفریقا تاکید کرد: حتما با کره جنوبی یک بازی تدارکاتی برگزار خواهیم کرد بعد از آن اردوی آفریقا را در پیش خواهیم داشت که طبق برنامه حتماً به آنجا خواهیم رفت.

 سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا برنامه ریزی های لازم برای این بازی و اردوی آفریقا صورت گرفته است، گفت: من برنامه هایم را با فدراسیون هماهنگ کرده ام و امیدوارم اجرا شود. دید ما به آینده بسیار امیدوارکننده و مثبت است و امیدوارم در این مورد با مشکلات مالی مواجه نشویم.

 کی روش همچنین درباره مشکلات به وجود آمده برای بعضی از بازیکنان تیم ملی در خصوص باطل شدن کارت معافیت از سربازی آنها نیز تصریح کرد: نمی دانم این اتفاقات تا چه حد از لحاظ روحی روانی تأثیر منفی روی این بازیکنان بگذارد اما مطمئناً برنامه های ما را دچار خلل خواهد کرد. باید همراه فدراسیون راهکاری برای حل این مشکل بیاندیشیم.

جدید ترین مطالب سایت