فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فروش قسطی آپارتمان در منطقه 22+ جدول

نحوه قیمت گذاری در این برج به این گونه است که طبقه اول قیمت پایه را مشخص کرده و مترمربعی 3 میلیون و 920 هزار تومان توسط تعاونی اعلام شده و ...

 کافی است یک پیامک خالی به یکی ازسامانه های پیامکی تبلیغات ملك ارسال کنید، تا از شرایط خرید در یکی ازمجتمع های بزرگ مسکونی در حال ساخت درحاشیه دریاچه چیتگر مطلع شوید. اگر از شرایط کلی فروش راضی باشید می توانید عدد دیگری را به این سامانه ارسال کنید تا آدرس و زمان بازدید از پروژه را هم برایتان ارسال کند.

امتیازی که فروشندگان این مجتمع 27 طبقه ای به خریداران می دهند، پرداخت قسطی هزینه خرید یك آپارتمان نوساز در منطقه 22 تهران است. فروشنده واحدهای این مجتمع چشم انداز دریاچه، پارک جنگلی و باغ ملی گیاه شناسی را از امتیازات آن می داند و درخصوص ویژگی های این مجتمع می گوید: این مجتمع دارای 4 دستگاه آسانسور در هر برج با قابلیت حمل بار، واحد های یک الی سه خوابه، پارکینگ و انباری اختصاصی برای هر واحد، طبقه همکف دارای کاربری های تجاری و دارای لابی مجلل، سالن اجتماعات و سالن ورزشی مجهز، سیستم اعلان و اطفای حریق و سیستم مانیتورینگ، دارای هلی پد و در نهایت اختصاص فضای جداگانه برای پارکینگ میهمان است.   

فروش قسطی آپارتمان در منطقه 22+ جدول

نحوه قیمت گذاری در این برج به این گونه است که طبقه اول قیمت پایه را مشخص کرده و مترمربعی 3 میلیون و 920 هزار تومان توسط تعاونی اعلام شده و به ازای هر طبقه بالاتر 1/2 درصد در هر متر افزایش قیمت لحاظ می شود؛ به طوری كه قیمت هر متر مربع یک واحد در طبقه 14 به طور تقریبی حدود 5 میلیون تومان محاسبه می شود.

فروشنده این واحد ها این نکته را هم اضافه می کند که با توجه به پیشرفت حاصل شده در مقاطع مختلف از پروژه درصد های معینی به قیمت پایه افزوده می شود. زمان تحویل این مجتمع در حال ساخت، سال 95 اعلام شده است. به جز این برج، 22 برج دیگر هم در پهنه Aدریاچه چیتگر در حال ساخت است .  یکی دیگر از برج های در حال ساخت که از سال گذشته پیش فروش آن آغاز شده و تا تیر ماه سال 94 نیز تحویل خریداران داده می شود نیز وضعیت مشابهی دارد.

 این برج ها نیز به صورت قسطی به فروش می رسند و 30 درصد در قرارداد اولیه، 30 درصد به صورت قسطی، 30 درصد در زمان تحویل واحد و 10درصد باقیمانده نیز هنگام انتقال سند به فروشنده پرداخت می شود. قیمت این مجتمع اما کمی ارزان تر است و قیمت واحدها از متری 3میلیون و 300 هزار تومان شروع می شود تا طبقات بالا مانند طبقه 12 به متری 4 میلیون و 500 هزار تومان می رسد.

 یکی از فعالان بازار مسکن در منطقه 22 می گوید: مبنای قیمت گذاری در این منطقه نزدیکی و دوری به دریاچه چیتگر است. این دریاچه تاثیر قابل توجهی بر زمین ها و آپارتمان های منطقه 22 تهران در دو، سه سال اخیر گذاشته است. به گفته این فعال بازار، خانه هایی که منظره دریاچه داشته باشند متری یک تا دو میلیون تومان گران تر از خانه های مشابه خود هستند. بخشی از خرید و فروش ها در این منطقه به صورت امتیازی است و به جز مبلغی که خریدار برای آپارتمان های آماده تحویل می دهد 30 تا 50 میلیون تومان نیز به عنوان حق امتیاز به مالکان پرداخت می کنند. 

آپارتمان آماده تحویل متری 4 میلیون تومان هم در منطقه وجود دارد. برخی از فعالان بازار این منطقه تلاش می کنند با شایعه، تنور خرید و فروش آپارتمان در این منطقه را گرم نگه دارند. یکی از فعالان بازار مسکن از فروش آپارتمانی 130 متری به قیمت متری 11 میلیون تومان در یکی از برج های این منطقه خبر می دهد. این قیمت باعث تعجب سایر مشاوران املاک منطقه است. یکی از فعالان فروش آپارتمان در منطقه می گوید: گران ترین مجتمع در این منطقه متری 6 میلیون تومان به فروش رسیده است. 

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت