لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نصرالله : تکفیری ها بزرگترین خطر برای اسلام/ علمای شیعه و سنی بپا خیزند

سید حسن نصرالله در سخنانی با اشاره به اینکه تکفیری ها جنایاتشان را با آیات قرآن و احادیث دروغین مستدل می کنند، تاکید کرد هدف جریان های تکفیری دور کردن غیر مسلمانان از اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دبیرکل حزب الله  تخریب چهره اسلام  به دست تکفیری ها را بزرگترین خطر برای دین اسلام خواند. وی عامل به وجود آمدن بحران کنونی در منطقه را وهابیت دانست و گفت: داعش، القاعده و جبهه النصره پیروان حضرت محمد (ص) نیستند بلکه پیروان محمد بن عبدالوهاب موسس فرقه وهابیتند.   

دبیرکل حزب الله با تاکید بر لزوم توجه به دلایل شکل گیری جریان تکفیری در جهان اسلام و پیدا کردن راه حلی برای پایان دادن به این مسئله  گفت صدها میلیارد دلار از سراسر جهان برای رواج این جریان هزینه شده است و برخی دولت ها در شکل گیری ان نقش مهمی دارند . 

دبیرکل حزب الله  با اشاره به اینکه جریان تکفیری جنایاتی چون سربریدن را با آیات قرآن و احادیث دروغ از رسول اکرم(ص) مستدل می کنند، تاکید کرد که این فهمی اشتباه از اسلام است واکنون بزرگترین خطر برای تخریب چهره اسلام در طول تاریخ جریان دارد.

وی با بیان اینکه تکفیری ها با پخش تصاویر قتل عام مردم باعث می شود مسلمانان به عنوان گروهی وحشی و خونخوار معرفی شوند، تصریح کرد که نتیجه چنین اقداماتی دور کردن غیر مسلمانان از اسلام می شود.

سید حسن نصرالله با اشاره به  افکار و اندیشه های تکفیری تاکید کرد گزینه امنیتی و نظامی در برابر رواج این تفکر نا کارآمد است و باید  با ابزار های  فرهنگی، فکری و علمی با این جریان مقابله کرد. وی از همه علمای شیعه و سنی و رسانه های جهان اسلام خواست تا با هدف دفاع از اسلام و نشان دادن حقیقت آن  اقدام کنند.

جدید ترین مطالب سایت