لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افشای نقش غرب در ناآرامی های هنگ کنگ و دروغگویی آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ناخودآگاه اذعان کرد که آمریکا مبالغی پول به مخالفان هنگ کنگ اختصاص داده است، هر چند مقامات آمریکا پیشتر ادعا کرده بودند، از این جنبش حمایت نکرده اند.

رسانه های انگلیس اذعان کردند، غرب از مدتها پیش تظاهرات هنگ کنگ را سازماندهی کرده بود.

به گزارش روزنامه روسی «‍پراودا»،  رسانه های انگلیسی مقاله ای منتشر کردند که در آن اعتراف شده است، جنبش «سنترال را اشغال کن» خودجوش نبوده، بلکه دو سال با شرکت هزار نفر و بسیاری از «مربیان»  غربی تدارک دیده شده بود.

این رسانه ها همچنین معترضان هنگ کنگ را به شرکت در بسیاری از تظاهرات مشابه در کل جهان به ویژه در «همایش آزادی در اسلو»  که  از بزرگترین اجتماعات «فعالان حقوق بشر» بود  متهم کردند.

رسانه های انگلیس یادآوری کردند: « کسانی که در همایش به عنوان ناظر یا شرکت کننده حضور داشتند، در جریان چگونگی این تظاهرات از پیش برنامه ریزی شده بودند».

این رسانه ها به نقل از جمیله راکب، مدیر اجرایی «انستیتو آلبرت انیشتین» یکی از شرکت کنندگان همایش نوشتند: «معترضان آموزش دیده بودند که هنگام اعتراضات چگونه عمل کنند».

همچنین جنیفر ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ناخودآگاه اعتراف کرد که آمریکا مبالغی پول به مخالفان هنگ کنگ اختصاص داده است، هر چند مقامات این کشور پیشتر ادعا کرده بودند از این جنبش حمایت نکرده اند.

جدید ترین مطالب سایت