فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرود اضطراری پرواز تهران - ایروان در مهرآباد

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه های کشور، با اعلام خبر »«فرود اضطراری پرواز تهران، ایروان در فرودگاه مهرآباد تهران گفت: این پرواز بی آنکه کوچک ترین آسیبی داشته باشد، در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ابراهیم شوشتری گفت: پیش از ظهر امروز، یک فروند هواپیمای بوئینگ 727 شرکت هواپیمایی آسمان در ساعت 10:46 از فرودگاه بین المللی امام خمینی برخاست و پس از دقایقی، با اعلام وضع اضطراری به علت قفل نشدن چرخ عقب سمت چپ هواپیما، تقاضای فرود در فرودگاه بین المللی مهرآباد داشت.

وی افزود: این پرواز به شماره 550 که به مقصد ایروان صورت می گرفت، با اعلام خلبان مبنی بر نقص فنی در چرخ عقب» به مراقبت پرواز فرودگاه مهرآباد ، درخواست فرود اضطراری کرد و پس از تخلیه سوخت و انجام دیگر مراحل دستورکار فرود اضطرارای، سرانجام در ساعت 12:32 در باند این فرودگاه به زمین نشست.

شوشتری گفت: این پرواز124 مسافر و خدمه داشت که پس از اعلام خلبان، همه عوامل امداد و نجات با آمادگی کامل در اطراف باند مهرآباد مستقر شدند و خوشبختانه هواپیما بی کوچکترین آسیب، در باند فرودگاه مهرآباد فرود آمد.

وی تصریح کرد: در زمان فرود اضطراری این هواپیما، عوامل امداد و نجات با حضور بموقع و کف  پاشی باند، زمینه را برای فرود ایمن این پرواز فراهم کردند.

جدید ترین مطالب سایت