لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دیدار کری، ظریف و اشتون هفته آینده در عمان

خبرنگار پایگاه خبری «المانیتور» گزارش داد که «محمد جواد ظریف» و «جان کری» وزیران خارجه ایران و آمریکا هفته آینده با حضور «کاترین اشتون» هماهنگ  کننده گروه موسوم به ۱+۵، در عمان دیدار می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از فارس، خبرنگار پایگاه خبری المانیتور بامداد امروز (چهارشنبه) گزارش داد که وزیران خارجه ایران و آمریکا هفته آینده با حضور هماهنگ کننده گروه 1+5، در عمان دیدار می کنند.

همچنین قرار است امروز چهارشنبه کری دیداری با حضور «وندی شرمن» نماینده آمریکا در مذاکرات، با اشتون داشته باشد. خانم اشتون برای رایزنی در مورد ایران و گفت وگو با مقامات آمریکایی به واشنگتن سفر کرده است.

قرار است طرفین دیداری هم با «یوکیا آمانو» مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی داشته باشند. آقای آمانو روز جمعه در ارتباط با برنامه هسته ای ایران سخنرانی خواهد کرد.

تازه  ترین دور از مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5، دو هفته قبل بدون اعلام زمان و مکان دور بعدی مذاکرات پایان یافت. خبرگزاری ایتارتاس روز سه شنبه به نقل از یک مقام آگاه اعلام کرد نشست بعدی روز 27 آبان در شهر وین اتریش برگزار می شود، اما یک منبع آگاه ایرانی این خبر را تکذیب و اعلام کرد هنوز تاریخی تعیین نشده است.

طرفین برای رسیدن به توافق جامع هسته ای، تا روز سوم آذر زمان دارند.

جدید ترین مطالب سایت