فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هزینه 7 میلیارد تومانی صداوسیما برای یک دورهمی ساده!

به تمام شرکت کنندگان در همایش داخلی صدا و سیما کارت هدیه  100 هزار تومانی می دهند.

هموطن:

هزینه 7 میلیارد تومانی صداوسیما برای یک دورهمی ساده!

به تمام شرکت کنندگان در همایش داخلی صدا و سیما کارت هدیه  100 هزار تومانی می دهند.

 همایش داخلی برای مسئولان صدا و سیما که در آن به تبیین اهداف رسانه ملی می پردازند، همایشی است به ابتکار ضرغامی که تا به حال 38 دوره آن برگزار شده است.

در این همایش علاوه بر معاونان ضرغامی، روسای شبکه های رادیویی و تلویزیون، مدیران مراکز استان ها و مدیران رده میانی باید حاضر باشند. بیرون سالن، لیستی وجود دارد و بعد از همایش، غایبان باید به صورت مکتوب، علت غیبت شان را توضیح بدهند اما حضور در این همایش بدون پاداش هم نیست.

به تمام شرکت کنندگان، کارت هدیه ای 100 هزار تومانی می دهند. در این همایش، علاوه بر اینکه سالن اصلی مرکز همایش های صدا و سیما که 665 صندلی ظرفیت دارد، تکمیل می شود برخی دیگر در تالار عطار که 168 صندلی ظرفیت دارد، می نشینند که با یک حساب سرانگشتی در این همایش، حدودا 836 تن از مدیران سازمان صدا و سیما حضور دارند با ضرب این عدد در 100 هزار تومان به رقم 83 میلیون و 600 هزار تومان می رسیم. نکته قابل توجه دیگر اینکه مسئولان مراکز استان ها هم با هزینه سازمان به تهران می آیند و در هتل هایی مانند لاله و استقلال یا مجتمع اقامتی ملاصدرای سازمان مستقر می شوند.

صدا و سیما در 33 مرکز، دفاتر جداگانه ای دارد و اگر فرض کنیم که از هر مرکز 5 نفر می آیند و کف هزینه بلیت رفت و برگشت، اقامت شان نفری 500 هزار تومان است، هزینه اقامت این 165 نفر، 83 میلیون و 500 هزار تومان است. این همایش بدون صرف ناهار و با یک میان وعده به پایان می رسد که با توجه به منوهای مرکز همایش ها، به ازای هر نفر، 200 هزار تومان می شود.

بنابراین هزینه میان وعده این 836 نفر بالغ بر 16 میلیون و 700 هزار تومان خواهد شد. با جمع هزینه ها، هر مراسم افق رسانه، حداقل حدود 200 میلیون تومان آب می خورد، هزینه ای که با توجه به برگزاری 38 همایش به رقم 7 میلیارد و 600 میلیون می رسد. همین گفتیم که گفته باشیم!

منبع خبر: ماهنامه تماشاگران امروز

جدید ترین مطالب سایت