لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری پسر23ساله به جرم قتل دختر14ساله

اواخر فروردین ماه سال جاری وقتی دختر 14 ساله ای از خانه شان خارج می شد هیچ کس تصور نمی کرد چه سرنوشت دلخراشی برایش رقم خواهد خورد.

ساعت ها گذشت اما خبری از دختر نشد. پدر و مادر نگران «فاطمه» شده بودند اما اثری از وی نبود. روزهای تعطیلات سال نو آنها با استرس و اضطراب سپری  شد تا اینکه زن و شوهری در حالی که از گم شدن دخترشان شوکه بودند راهی دادسرای امور جنایی تهران شدند. پدر وقتی روبه روی بازپرس عموزادی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران ایستاد، گفت: فاطمه 14 ساله است. او از خانه بیرون رفته و هنوز برنگشته است. می ترسم بلایی سرش آمده باشد. به هر کجا که فکر می کردیم سرزدیم و سراغش را گرفتیم اما اثری از دخترمان نیست. حتی همکلاسی هایش هم از او بی خبر هستند.

با ادعاهای پدر تجسس های پلیسی برای ردیابی دختر گمشده آغاز شد.

   کشف جسد سوخته در ارتفاعات

در حالی که تجسس های میدانی پلیس برای یافتن دختر نوجوان آغاز شده بود گروهی کوهنورد به کلانتری ولنجک رفتند و از پیدا شدن جسد سوخته ای در یک کانکس خبر دادند.

با مخابره این ماجرای عجیب افسران کلانتری بلافاصله به محل حادثه در ارتفاعات کوه فراز رفتند و با جسد سوخته ای روبه رو شدند که قابل شناسایی نبود.

پسران کوهنورد در این باره به مأموران گفتند: با گروه کوهنوردی به سمت ارتفاعات کوه فراز می رفتیم. در میان راه یک کانکس بود و خواستیم کمی در آنجا استراحت کنیم اما به محض بازکردن در، در کمال ناباوری با جنازه سوخته روبه رو شدیم و سریعاً پلیس را در جریان قرار دادیم. با پیدا شدن جسد سوخته یک دختر تیمی از کارشناسان به بررسی این حادثه پرداختند و همزمان به خانواده دختر گمشده نیز اطلاع داده شد اما آنها نمی توانستند باور کنند که این جنازه دختر گمشده شان باشد و اصرار داشتند که فاطمه زنده است.

بدین ترتیب جسد برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد تا آزمایش دی ان ای از آن و پدر فاطمه صورت گیرد.

   قتل آتشین

بررسی کارشناسان پزشکی قانونی حاکی از آن بود که جسد متعلق به فاطمه 14 ساله است که چندی پیش از خانه خارج شده و هرگز بازنگشته است. همزمان با کشف و شناسایی جسد این دختر، پرونده برای بررسی بیشتر به بازپرس «جمشیدی» از شعبه سوم بازپرسی ارسال شد. مأموران پلیس برای رازگشایی از قتل آتشین این دختر به تحقیقات گسترده ای دست زدند و آنها با کنترل مکالمات تلفنی همراه دختر به سرنخ های ویژه ای رسیدند.

   دستگیری قاتل

کارآگاهان در تحقیقات و بررسی های مخابراتی دریافتند فاطمه با پسری به نام «کاظم» 23 ساله در ارتباط بوده است. بدین ترتیب پلیس 14 مرداد ماه سال جاری کاظم را در یک عملیات ضربتی در جنوب تهران دستگیر کرد.

کاظم وقتی خود را در محاصره پلیس دید ابتدا از سرنوشت فاطمه اظهار بی اطلاعی می کرد اما وقتی با مدارک قضایی روبه رو شد لب به اعتراف گشود و پرده از یک جنایت خاموش برداشت.

   اعتراف هولناک

کاظم که تجسس ها نشان می دهد بارها به خاطر سرقت و اقدامات خشونت آمیز روانه زندان شده است، گفت: پیش از سال نو به طور اتفاقی در سوپرمارکتی سمت جنوب تهران با فاطمه آشنا شدم و این دوستی مدتی ادامه پیدا کرد. ما هر از گاهی به طور پنهانی قرار ملاقات می گذاشتیم. او بشدت به من وابسته شده بود و من هر چه می گفتم این دوستی راه به جایی ندارد نمی خواست باور کند تا اینکه یکی از روزهای  فروردین با فاطمه قرار گذاشتم تا برای آخرین بار حرف هایمان را بزنیم. با هم به ارتفاعات کوه رفتیم اما در مسیر بحث مان شد.

در آنجا یک کانکس بود که با هم وارد آن شدیم. هر چه خواستم او را آگاه کنم ولی بی فایده بود و آرام نمی شد حتی وقتی گفتم من زن و بچه دارم می خندید. به قدری عصبی شده بودم که با سنگی که در آنجا بود محکم بر سرش کوبیدم. وقتی بیهوش روی زمین افتاد پلاستیک و چوب رویش گذاشتم و با فندک اتمی که همراهم بود وی را آتش زدم و گریختم.

   تقاضای قصاص

با اعترافات عامل جنایت آتشین، خانواده فاطمه از بازپرس «جمشیدی» تقاضای قصاص وی را کردند و قرار مجرمیت این مرد صادر شد.

منبع خبر: ایران

جدید ترین مطالب سایت