فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نشستی نمایشی شورای امنیت درباره رژیم صهیونیستی

نشست شورای امنیت درباره شهرک سازی رژیم صهیونیستی در بیت المقدس شرقی بدون تصویب قطعنامه یا حتی صدور بیانیه ای برگزار شد.نمایندگان آمریکا، انگلیس و فرانسه در موضعگیری نمایشی توقف شهرک سازی ها را خواستار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اگر چه نماینده فلسطین در سازمان ملل برگزاری جلسه شورای امنیت را برای توقف ساخت شهرک های صهیونیستی در سرزمینهای فلسطینی خواستار شده بود، لیکن 15 عضو شورای امنیت در این جلسه فقط به اعتراض لفظی اکتفا کردند.

نمایندگان آمریکا، انگلیس و فرانسه در موضعگیری نمایشی توقف شهرک سازی ها را خواستار شدند.

در حالیکه جفری فلتمن، معاون دبیرکل سازمان ملل در امور سیاسی در جلسه شورای امنیت ساخت شهر ک های صهیونیست نشین را تهدید جدی برای تشکیل کشور مستقل فلسطینی دانست ، " ران بروسور " نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با مبالغه آمیز خواندن جنجالها در مورد قدس و مسجد الاقصی مدعی شد : قدس پایتخت ابدی آنان است.

جفری فلتمن ادامه شهرک سازی را نقض قوانین بین المللی و تهدید کننده صلح و امنیت اعلام کرد .کابینه رژیم  صهیونیستی دو روز پیش ساخت  بیش از هزار واحد صهیونیست نشین دیگر را در شرق بیت المقدس تصویب کرد.

طرح های جدید  ساخت و گسترش شهرک های صهیونیست نشین زیرساخت های غیرنظامی در کرانه باختری رود اردن را  نیز شامل می شود.

((جمال جمعه ، عضو کمیته مقاومت در برابر شهرک سازی می گوید، شخص نتانیاهو، عامل اصلی ادامه شهرک سازی صهیونیست ها است. وی از سکوت آمریکا و اروپا در برابر این موضوع ، بیشترین بهره را برده است ))

((احمد عطوان - عضو مجلس قانونگذاری فلسطین نیزگفت: اشغالگران از راه های مختلف " قدس " را هدف حملات خود قرار داده اند. آنها فلسطینیان ساکن قدس را به بهانه های " واهی " بازداشت می کنند.

آنها به فلسطینیان اجازه بازسازی منازل خود را نمی دهند. فلسطینیان ساکن قدس در شرایط دشواری به سر می برند و اجازه کشاورزی و ساخت منزل به آنها داده نمی شود.))

 همزمان با سکوت جامعه بین الملل در قبال اشغالگری صهیونیستها، نیروهای رژیم صهیونیستی اماکن مسکونی و زراعی فلسطینیان را در شرق " الخلیل " تخریب  کردند. اقدامی که خشم و اعتراض گسترده شهروندان فلسطینی را به دنبال داشته است.

(( یکی از شهروندان فلسطینی نیز می گوید، من به مردم کشورهای عربی ، اسلامی و آزادگان جهان می گویم اشغالگران همه چیز  ما را گرفته اند و جایی برای سکونت نداریم . ما فقط به رحمت الهی امیدواریم . رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی و بزرگترین تروریست در جهان است .))

بعد از جنگ سال ۱۹۶۷ و اشغال سرزمین های فلسطینی بیش از ۱۲۰ شهرک صهیونیست نشین در کرانه  باختری رود اردن و شرق بیت المقدس ساخته شده است.

جدید ترین مطالب سایت