لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درآمد داعش از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

این اطلاعات که از مجلس عوام انگلیس درز کرده است، نشان می دهد  شرکت های انگلیسی که برای اجرای طرح های جام جهانی قطر قراردادهایی امضا کرده  اند، پولهایی کمتر از حد انتظار دریافت کرده اند، و در مقابل مبالغی  به دست گروه های افراطی در سوریه رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از العالم، این اطلاعات که از مجلس عوام انگلیس درز کرده است، نشان می دهد  شرکت های انگلیسی که برای اجرای طرح های جام جهانی قطر قراردادهایی امضا کرده  اند، پولهایی کمتر از حد انتظار دریافت کرده اند، و در مقابل مبالغی  به دست گروه های افراطی در سوریه رسیده است.

"استیو رودرام" نماینده حزب کارگر انگلیس،  این موضوع را در مجلس عوام، قبل از آغاز گفتگوهای دیوید کامرون، نخست وزیر این کشور با امیر قطر، مطرح کرد.

روزنامه انگلیسی "دیلی میل" گزارش داد، برخی خواستار آن هستند که دولت قطر تحت فشار قرار بگیرد، تا ارسال پول از سوی ثروتمندان بری تروریست های افراطی که خطر بزرگی برای بسیاری از کشورهای دنیا به شمار می آیند، متوقف شود.

این روزنامه همچنین به بحث و جدل های پس از اعلام نام قطر برای میزبانی جام جهانی سال 2022 اشاره کرد و نوشت، با توجه به این که جام جهانی در تابستان برگزار می شود، این نگرانی  وجود دارد که دمای بالای هوا مانع از برگزاری خوب جام جهانی شود.

چندین شرکت ساخت و ساز انگلیسی قراردادهایی برای همکاری با شرکت های بزرگ قطری در ساخت برخی تأسیسات مربوط به جام جهانی امضا کرده اند.

با این حال، استیو رودرام، نماینده مجلس عوام انگلیس اعلام کرد که برخی شرکت های انگلیسی پول خود را دریافت نکرده اند و این پولها به گروه های افراطی از جمله داعش در سوریه داده شده است.

رودرام از دولت انگلیس خواست درباره  این اطلاعات و فریب شرکت های انگلیسی و انتقال پول ها به سوریه تحقیق کند.

جدید ترین مطالب سایت