فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هدفمندی یارانه‌ها یکی از تنگناهای کشور شد

طرح هدفمندي در مقطعي اجرا شد که يکي از مهمترين نيازهاي کشور بود اما علي رغم آنکه همه کشور به طور کامل از اجراي اين طرح حمايت کردند، به دليل اجراي غلط به يکي از تنگناهاي جدي کشور تبديل شد.

معاون اول رئيس جمهور با اشاره به درخواست دولت از گروه هاي پردرآمد جامعه براي انصراف از دريافت يارانه نقدي، گفت: اگر به دولت کمک مي کردند بخش زيادي از مردم و اقشار پردرآمد انصراف مي دادند، اما عده اي در داخل و خارج در اين زمينه اخلال کرده و با جوسازي مردم را به عدم انصراف تشويق کردند.

به گزارش ميزان، اسحاق جهانگيري در جلسه شوراي اداري استان مرکزي با بيان اينکه انسجام داخلي کشور مورد توجه دولت تدبير واميد است، اظهارکرد: دولتي مي تواند انسجام داخلي داشته باشد که کارآمد باشد و اين يعني مردم به خوبي لمس کنند که دولت قادر است مشکلات آنها را رفع کرده و گره هاي زندگي آنها را باز کند.

معاون اول رئيس جمهور تصريح کرد: وضعيت کشور بايد به گونه اي باشد که مردم به کشورشان افتخار کنند و هر ايراني بايد به ايراني بودن خود ببالد. معاون اول رييس‏‎جمهور در ادامه سخنان خود با اشاره به اقدامات دولت تدبير و اميد در بخش اقتصاد گفت: اين دولت کارهاي بزرگي در حوزه اقتصاد انجام داده و مسائل مربوط به طرح هدفمندي تنها يکي از مشکلات بود که پيش روي اين دولت قرار داشت.

وي افزود: طرح هدفمندي در مقطعي اجرا شد که يکي از مهمترين نيازهاي کشور بود اما علي رغم آنکه همه کشور به طور کامل از اجراي اين طرح حمايت کردند، به دليل اجراي غلط به يکي از تنگناهاي جدي کشور تبديل شد.

معاون اول رييس‎جمهور گفت: دولت تدبير واميد مرحله دوم اين طرح را به درستي اجرا کرد و توانست از محل درآمدهاي اين طرح، طرح تحول نظام سلامت را اجرا کند تا يکي از دغدغه هاي مهم مردم که مشکل سلامت بود را تا حد امکان برطرف سازد. جهانگيري با اشاره به مشکلات بخشي از آحاد جامعه درخصوص امنيت غذايي اظهارکرد: براي امنيت غذايي اين افراد اعتباراتي ازسوي دولت تخصيص يافت.

وي با اشاره به درخواست دولت تدبير واميد از گروه هاي پردرآمد جامعه براي انصراف از دريافت يارانه نقدي افزود: اگر همه به صحنه مي آمدند و به دولت کمک مي کردند بخش زيادي از مردم و اقشار پردرآمد انصراف مي دادند اما عده اي در داخل و خارج در اين زمينه اخلال کردند و با جوسازي مردم را به عدم انصراف تشويق نمودند.

معاون اول رييس‎جمهور در ادامه از مشکل کمبود آب و محدوديت منابع آبي به عنوان يک مشکل جدي در کل کشور ياد کرد و از مديران مرتبط با آب خواست نسبت به گسترش فرهنگ صرفه جويي همت کنند و از نخبگان نيز خواست مردم را براي صرفه‎جويي هرچه بيشتر تشويق کند.

وي با تاکيد بر لزوم توسعه شبکه هاي آبياري تحت فشار و شيوه هاي نوين آبياري گفت: دولت 85 درصد هزينه هاي ايجاد شبکه هاي نوين آبياري را بصورت بلاعوض به متقاضيان پرداخت مي کند. معاون اول رييس‏‎جمهور با اشاره به سياست جدي دولت تدبير و اميد براي توسعه حمل و نقل ريلي خاطرنشان کرد: يکي از موضوعاتي که در برنامه ششم توسعه با توصيه رييس‎جمهور در دستور کار قرار گرفته موضوع حمل و نقل ريلي است و دولت از بخش خصوصي مي خواهد براي سرمايه گذاري در اين زمينه اقدام کند و اطمينان داشته باشد که دولت از بخش خصوصي حمايت خواهد کرد.

منبع خبر: میزان 

جدید ترین مطالب سایت